Na aš gal šalinčiau grafikas.id, vietoje to pridėčiau grafikas.priekabos_id, ir padaryčiau indeksą primary key iš dviejų stulpelių (priekabos_id + mokėjimo_nr). Tada ir sąryšis tarp lentelių pasikeis, nes dabar pas tave rodo, kad grafikas gali būti vienas o priekabų daug, kas prieštarauja logikai.
O dėl ateities planų - tai lengviausia paimti ir pasirašyti po realia užklausą kiekvienam planuojamam/galimam atvejui. Jei pavyksta - kaip ir nėra problemos. Jei kažkur stringi - pažiūrėk kaip galima geriau tuos duomenis sudėti. Bent aš taip darydavau.

P.S. peržiūrėk tuos varchar(45), kokios "pastabos" tikrai netilps :)

Na jei norisi kontrolės, tai sistema pati turėtų pati pasiimti duomenis iš kitur, pvz.: kur nors ftp/ssh/http pasiekiamas xls/csv failas. O tada importuojant - veikia visa logika: ką updatina, o ko ne.
Tiesa su xls ir pan yra toks niuansas: jei failai importuojami bus dideli - gali kilti problemų apdorojant. Aišku yra visokių triukų, tik ne visada yra techninių galimybių juos panaudot.  Tai nepamirškit pasitestuoti su dideliais failais, sukurtais tiek su MS Office, tiek su Libre Office (tas nuostabus skirtingų kūrėjų ir skirtingų koduočių klausimas)

"Užklausų formavimas įvairiais pjūviais, atvaizdavimas grafiškai pagal standartines/individualias užklausas"
Va šis sakinys darbo kiekį padaro nenuspėjamą. Manau tiems kas kreipsis reiktų detalizuoti ko būtent reikės ir kokie numatomi duomenų kiekiai. pvz.: ant kokių kelių PB duomenų dinamiškai pagal žiūrinčiojo norus suformuota užklausa gali reikšti visišką serverio mirtį (kai atrinkimo ir/ar rikiavimo duomenys nėra indeksuojami) :)

4

(4 replies, posted in JavaScript, jQuery, AJAX)

wqasderaa wrote:

Turiu js jquery skriptuka. Is 3 kompiuteriu jis suveikia, o is vieno ne.

Nuo kada JS yra susijęs su "kompiuteriu"? JS kodą vykdo naršyklė, tai reiktų joje ieškoti skirtumų.

"sudėtingesnes" - labai subjektyvu. Tokiu atveju reiktų pateikti pavyzdį, kas dar (viršutinis rėžis) papuola į kategoriją "paprasta" svetainė :)

https://www.mysql.com/products/workbench/
ir vizualizuoji iki nugriuvimo.

7

(8 replies, posted in PHP)

Bet bandai ką nors keisti pvz.:

action="/direktorija/login.php"

8

(8 replies, posted in PHP)

O kokius variantus bandei?

O dar geriau, kai selectinsi ar tokia eilutė yra - prodėk salygą, kad apmokėjimo data būtų ne senesnė negu 30d. Tada nereikės sukti jokio cronjob ir plius bus istoriniai duomenys jei kam kils klausimų.

Kaži ar tokį darbą užskaitytų normali mokymo įstaiga, kai paskirtis - trolinti/kenkti (target'o atžvilgiu)

Kaži ar robotas gal koks benamis kuriam nubyra keli centai už vieną tokį darbo vienetą :) Kaip robotui - truputį per gerai.

Manau reiktų kreiptis pas hostingo tiekėją.

Labai jau nekonkrečiai užsimenat ką reikės daryti. O kaip sysadmin pusė? Virtualizavimas, sisteminių procesų automatizavimas (FTP, SSH, Apache, NGinx) ir pan. Kokios palaikomos technologijos bus (greičiausia cassandra, .NET ir IIS :D)?

Niekada dinaminis lentelių ar db kūrimas neprivedė prie gero :)

15

(3 replies, posted in PHP)

O tai nenori pats pabandyt pasidaryt? Puikų kodą gaut yra puiku, bet galva ir toliau liks ne puiki...

Terror2014 wrote:

man nesunku pagooglinti, be google buciau nesukuris wap game.

Kaip tu sukūrei jei nemoki sukurti duomenų bazės su reikiamomis lentelėmis? Net nežinai kokia DB turi būti, lentelių pavadinimai, stulpelių pavadinimai, stulpelių tipai ir pan.
Kreipkis pas tuos pas ką pirkai šią šlamšto krūvą - turėtų padėti. Jei visgi iš kažkur pasivogei/radai tada sėkmės beieškant.

Absoliutus nesigaudymas :) Gryžk gal į php.lt, gal ten dar ne visus gaidžiais išvadinai...

18

(6 replies, posted in Visa kita)

Ir ką nori tuo pasakyti? Gi pats nesenai uždavinėjai ne pačius protingiausius klausimus ir ar šaipėmės? Vieną kitą kandų žodį pasakyti kaip ir nėra nieko blogo, bet šaipytis ar juoktis - yra visai kas kita. Tikriausiai nepagalvojai, kad gal žmogus pavargęs, gal turi rūpesčių namie, o gal tiesiog negerai miegojo ir galva dirba ne taip kaip turėtų...

čia akcija vadinas "dirbam belekaip" :D Reikia tikrai paskubėti...

20

(7 replies, posted in Visa kita)

md5 wrote:

Labas, man labiau primena buhalterinę programą negu žaidimą. :)
Pagarbiai!

Panašiai ir yra, tik valdai "daigtus"