Topic: Front end developer

Dabarties Interneto projektų studija buvo nenuobodžiai įkurta prieš 8 metus Lietuvoje, o šiuo metu dirba visame pasaulyje. Mums labai reikalingas genialus, nuostabus ir geriausias “front end” koderis / skripteris / programuotojas.

Jei manai, kad tavo lygis yra aukštas (pasaulio mastais), jei lygini save su geriausiais, norėtum vykdyti nebanalias, stipriai sumaišytų technologijų užduotis, norėtum savo specialybėje daryti tai, ko niekas ir niekad iki tavęs nėra daręs - atsiųsk savo geriausio, sumaniausio, idealiausio kodo pavyzdžius kartu su būtent mums parašytu laišku apie save į info@dip.lt

Ieškome žmogaus, kuris bent mūsų kompanijos mastu būtų geriausias darant “kažką” (client side code, JS/CSS) ir tikrai geras darant “daug ką”.  Papasakokit apie save, apie tai, ko galėtumėt mus išmokyti.  Apie tai, kuo didžiuojatės, koks esate, kokių tikslų siekiate, ko norėtumėte.

Scrum žinios ir patirtis - didelis privalumas. Anglu kalbos žinios – būtinos, lietuvių arba rusų kalbos - privalumas. HTML/CSS/JS patirtis - ne mažiau 3 metų, idealiai - apie 10. GWT, XML/XSL, jQuery, AJAX - ir panašių raidžių žinojimas tikrai nepakenks. Norime, kad jus būtumėt geriausias, kad jums atėjus mes taptume aukštesni, negu esame dabar.  Mac /Unix ekosistemos atstovas (arba pasiruošęs switch’ui).