1 (edited by addinol 2011-05-10 20:46:22)

Topic: Mysql Select From Where

Sveiki, kodėl kai aš naudoju šia funkciją:

$query="SELECT * FROM rank ORDER BY skill DESC";

Man viskas veikia ir išrikiuoja žaidėjus pagal skill mažėjančia tvarka, noriu padaryti jog rodytų tik žaidėjus kurių skill kintamasis yra didesnis kaip 1,

naudoju štai šitą:

$query="SELECT * FROM rank ORDER BY skill DESC WHERE skill > 1";

Bet tada nieko neįrašo.

ar gali būti kitur problema, nes be to skill > 1 viskas veikia, tik tiek jog į lentelę įrašo ir žaidėjus kurių skill kintamasis mažesnis už 1.

LIVE PAVIZDYS: http://###.lt/


Ups, supratau, ankščiau buvau pripratęs naudoti WHERE funkciją gale, o čia reikia priekyje ;)

$query="SELECT * FROM rank WHERE skill > 1 ORDER BY skill DESC";

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

2

Re: Mysql Select From Where

Funkcijos nėra nei gale, nei priekyje - yra tam tikra funkcijų eilė, kuria jos visada išdėstomos (jeigu komandoje yra). ORDER BY toje eilėje eina po WHERE.

Mintys - blogas apie gyvenimą, politiką, ekonomiką, kultūrą, mokslą ir kitką.
Adventure Lietuva - kompiuteriniai žaidimai, kurie yra meno forma.
Pasaulio šalių himnai - įrašai, žodžiai ir jų vertimai, informacija.

Re: Mysql Select From Where

to addinol: bet tu man saziningai pasakyk ar tu bent rimtai bandei pasiskaityti apie mysql ir kaip yra rasomos SQL uzklausos? ar bandei manuale paziureti kaip naudojamas order by? Jei taip, tai kaip tu gali nezinoti eiliskumo? Ismok naudotis manualais, antraip niekad nebusi programeris, o busi tik lameris :)

P.S. kaip yra naudojamas ORDER BY http://dev.mysql.com/doc/refman/5.1/en/ … ation.html


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Mysql Select From Where

Neodan: bet tu man sąžiningai pasakyk, teko mokytis programavimo ar gimdamas įgavai tuos įgūdžius? O gal vaikystėje, vietoj pasakų, dokumentacijas skaitydavo? Nėra geresnio būdo mokytis, nei taisyti savo klaidas suklydus. Vien sausa teorija niekuo nepadės, reikia ją bandyti panaudoti.

„Niekas negimė mokėdamas - BANDYK pats ir tik tada, kai aišku, kas nesigauna, PRAšYK pagalbos.“

5 (edited by Neodan 2011-05-11 10:39:58)

Re: Mysql Select From Where

Edvardas wrote:

Neodan: bet tu man sąžiningai pasakyk, teko mokytis programavimo ar gimdamas įgavai tuos įgūdžius? O gal vaikystėje, vietoj pasakų, dokumentacijas skaitydavo? Nėra geresnio būdo mokytis, nei taisyti savo klaidas suklydus. Vien sausa teorija niekuo nepadės, reikia ją bandyti panaudoti.

Mokedamas niekas negimsta :) Taciau "mokinimas" per praktika be teorijos == daug veltui issvaistyto laiko. Reikia mokintis teorija ir praktiskai bandyti. Ko vertas bandymas, kai tu net neisivaizduoji kaip tai turetu buti? Be teoriniu pagrindu nieko gero nepasieksi, arba per praktika tuos pacius teorinius pagrindus labai letai igausi ir tai bus spragu.

Re: Mysql Select From Where

Gera praktika: jei ką nors naudoji (funkciją, featurą ar dar ką) ir apie tai sužinojai pirmą kartą - paskaityti ką apie tai dokumentacija rašo. Kartais vienas ar kitas dalykas turi papildomų parametrų kurie gali palengvinti gyvenimą iš kart arba ateityje.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer