Topic: blog.mysql.lt

Labas asai,

Kur dingo bloge aktyvumas? :))
Kiekvieną dieną vis užsuku, bet vis jokio naujo įrašo nerandu? :)

Suprantu, vasara atėjo ir prasidėjo.. bet ne jau visi tokie užsiėmę? :)

Gal kas galite ką nors įdomaus parašyti? :)
Pvz: ką nors su OOP, bet išsamiai? :)

P.S. žinau, žinau, angliškai irgi yra, tiesiog norėtūs išvyst ir lietuvišką, aiškų OOP resursą kokia nors aktualia tematika. :)

Dėkui už dėmesį.

Re: blog.mysql.lt

Tai imk ir parasyk koki straipsniuka :)

As sakyciau blogas yra dar gan pakankamai aktyvus.

P.S. is patirties zinau, kad ne taip paprasta "imti ir parasyti" :)

Re: blog.mysql.lt

Neodan,

Tik jau nereikia, kur Jūs profai, o kur aš paprastas mirtingasis savamokslis. :))
Vat būtent, kad nėra tokiam, kaip man nėra paprasta, imti ir parašyti, o vat pavyzdžiui Tau manau tikrai nekiltų keblumų. :))
Būtent dėl šios priežasties aš gal geriau paskaitinėsiu kitų rašytus straipsniukus, kažko išmoksiu ir bandysiu pats rašyti, o ne eksprontu imsiu "kept" įrašus kur klaidų bus daugiau nei, kad kodo eilučių. :))

Re: blog.mysql.lt

Aš manau, ir tikiuosi, kad blog'e yra ir bus rašoma laisvu noru ir laisvu laiku (-; Ten nėra jokio įsipareigojimo. Jeigu nieko naujo nesimato vadinasi nėra laiko/noro, nieko daugiau (-;

5 (edited by zygis 2011-06-01 21:49:21)

Re: blog.mysql.lt

Ir be to norinčių pasisakyti nėra tiek daug. Kai rašome trise - labai didelė tikimybė, kad per dvi tris savaites nebus nė vieno posto, arba, kad per vieną savaitę atsiras keli... Kai daugiau žmonių - daugiau nuomonių, patirčių, žinių ir laisvo laiko kuris skiriamas vienai ar kitai temai.
P.S. ne kiekis svarbiausia :) o dėl kokybės čia jau spręsti jums :D

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: blog.mysql.lt

Nesupraskite manęs klaidingai, visi visi šitie įrašai šioje temoje buvo adresuojami prašymo forma. :)
Neturiu asmeniškai jokių pretenzijų, tiesiog išsakiau savo pastebėjimą bei paprašiau. :))


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: blog.mysql.lt

qutwala kad jau prašymo forma, tai duok kokių minčių apie ką parašyt. Nes bent jau man būna taip, kad atrodo apie šį ar tą dalyką tikrai neapsimoka rašyt nes ir taip visiems aišku kaip tas ar anas daroma :)

Ir visuomet yra laukiami ir kitų straipsniai. Kad ir tavo qutwala. Kas iš to kad klaidų bus, ištaisysim, patarsim gal ką blogai padarei ir kitą kartą geriau parašysi, o gal tavo straipsnis kaip tik bus populiarus pradedantiesiems viena ar kita tema.