Topic: preg_replace hieroglifus

man reikia kuriant xml'a visus sustrus simbolius ismesti, nes klaidas meta..
palikti tik situs: raides, lietuviskas spec raides, skaicius, taska, pabraukima, tarpa.

gal galit kazkas uzrasyt? nes kiek bandziau tai arba ne ta nukerpa, arba be tarpu palieka ir lietuvybiu..

Re: preg_replace hieroglifus

http://www.w3schools.com/xml/xml_cdata.asp va ko tau reikia

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: preg_replace hieroglifus

zygis wrote:

http://www.w3schools.com/xml/xml_cdata.asp va ko tau reikia

o tada gal placiau? ar man viska ideti i cdata?
xml'a kuriau neveltui, man reikia jo kad sinchronizuotusi prekes, su cdata paims man kitas eshopas?

Re: preg_replace hieroglifus

CDATA yra XML dalis, kodėl turėtų neveikti? Viskas gi specifikacijose parašyta. Nereikia nieko spelioti.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: preg_replace hieroglifus

o kaip man ji naudoti?

$kaina=round(trim($linearray[5]),2);
$pavadinimas = preg_replace("/[^ \w]+/", "", $linearray[1]);
$_xml .="\t<product>\r\n";   // buvo ikrautas  i <product id=\"" . trim($linearray[2]) . "\"
$_xml .="\t\t<name>".trim($pavadinimas)."</name>\r\n";
$_xml .="\t\t<catalogue_number>".trim($linearray[0])."</catalogue_number>\r\n";
$_xml .="\t\t<storehouse_counter>".trim($likutis)."</storehouse_counter>\r\n";
$_xml .="\t\t<price>".$kaina."</price>\r\n";
$_xml .="\t</product>\r\n";

tai siulai pavadinima perrasyti taip $pavadinimas = "<![CDATA[" . $linearray[1] . "]]>"; ?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: preg_replace hieroglifus

maijklas mažiau klausimų, daugiau bandymų/darbų.

Re: preg_replace hieroglifus

XML formavimas tai super :D Net neskaityk apie jokius ten DOMDocument :D

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: preg_replace hieroglifus

zygis wrote:

XML formavimas tai super :D Net neskaityk apie jokius ten DOMDocument :D

zygis, as su DOM'ais jau susiduriau, bet kiekvienas naujas daiktas nuvilia jeigu nera kam isaiskinti iki galo.

$product = $objDOM->getElementsByTagName("product");
  echo "<table>";
  echo "<tr><th scope='col'>Nr.</th><th scope='col'>Pavadinimas</th><th scope=\"col\">Cat.NR</th><th scope='col'>Gamintojas</th><th scope=\"col\">Likutis</th><th scope=\"col\">Kaina Zl.</th><th scope=\"col\">Foto</td></tr>";
  $nr=0;
  foreach( $product as $value )
  { $nr++;
    $names = $value->getElementsByTagName("name");
    $name  = $names->item(0)->nodeValue;

    $cat_nrs = $value->getElementsByTagName("catalogue_number");
    $cat_nr  = $cat_nrs->item(0)->nodeValue;
    
    $prods = $value->getElementsByTagName("producer");
    $prod  = $prods->item(0)->nodeValue;
    
    $counts = $value->getElementsByTagName("storehouse_counter");
    $count  = $counts->item(0)->nodeValue;

Re: preg_replace hieroglifus

Bet kas per mada, kad viską kažkas turi išaiškint? Aš visada pasiimu dokumentaciją ir ją paskaitau. Kol maišysi outputą su logika tol nieko gero nebus. Kaip sakoma ką išmoksi ant pečių nenešiosi :)
Imtum ir generuotum XML su DOMDocument turėtum tvarkingesnį kodą, tikrai tvarkingą XML, be visų tų bajerių su \t\t (pvz, ką darysi su 100 eilučių kai prireiks tarkime visus elementus įdėti kur nors giliau?) ir galėtum panaudoti šitą: http://php.net/manual/en/function.domdo … ection.php

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: preg_replace hieroglifus

zygi, as jeigu suprasciau dokumentacija, tada man gal viskas ir aisku butu. as nesu objektinio programuotojo asas. as nesuprantu klasiu ar masyvu. As zinau kaip padaryti viena ar kita. o kol man naujoviu niekas neisaiskins logiskai kas prie ko, tol as netobulesiu..

Re: preg_replace hieroglifus

Jei nieko nesiruoši keisti, tai koks tikslas kažką tau pasakoti? Papasakosiu vieną kartą apie kažką, tu gal ir atsiminsi, o ties kitu reikalu vėl klausi? Pripažink - taip yra blogai. Visas programuotojo kelias susideda iš mažų pergalių, kiekvieną dieną baigęs turi jaustis geresnis nei buvai vakar. Kol taip nebus - ateitis labai, ir net labai miglota. Nepamiršk - traukinys jau važiuoja, visa armija programuotojų kasdien tobulėja. Kiek tu geras programuotojas - priklausys nuo procentinės išraiškos kiek yra geresnių už tave, o ne nuo to, kad moki tą ir aną...

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer