Topic: Ką ir kur dėti???

va. turiu kodą: (db.php)

<?php
$db = mysql_connect("localhost", "*******", "*******");
if (!$db){
echo "Prisijungti prie DBVS MySQL nepavyko.";
exit;
}
else
echo "Jungtis sukurta sėkmingai."; ?>

man reiktų užklausos kuri parodytu lentelę zalia iš db lietuviska_db galit padeti?

Re: Ką ir kur dėti???

Galime duoti nuorodą į mysql-php pradmenis: http://www.php.lt/render/Articles;aid,31

Re: Ką ir kur dėti???

:D jūs daug ką galite :D.
Man reiktų taip:
aš prisijungiu kai vartotojas Lietuviska.
jame yra dvi duomenų bazės: lietuviska_lm ir lietuviska_db.
dumenų bazėje lietuviska_db yra lentelė zalia
man reikia, kodo (php), kuris duotų užklausą duomenų lietuviska_db bazei ir dumenų bazė lietuviska_db parodytų lentelę zalia svetainės lankytojams. Aišku??? ;)

Re: Ką ir kur dėti???

Man tai viskas aišku ;) O tau aišku, kad to kodo čia niekas tau neparašys? ;)

5 (edited by tomasxx 2007-04-03 20:41:39)

Re: Ką ir kur dėti???

:( gaila. O gal atsiras gerų žmonių, kurie parašys? Aš su php čia visiškai žalias... :( Užsiregistravau, kad gaučiau kad ir kokį paprastą, bet kodą :(

Re: Ką ir kur dėti???

<?php $lentele = mysql_query($sql);
while($lenta = mysq;_fetch_assoc($lentele))
{
print_r($lenta);
echo "<br><br><br>";
} ?>

čia dalelė kodo. gal galite jį užbaigti (davė mrkiller)

Re: Ką ir kur dėti???

Negalime, sorry.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

8 (edited by DY 2007-04-04 00:32:16)

Re: Ką ir kur dėti???

Tai prieš tavo parašytą kodą reikėtų kintamąjam $sql priskirti SQL užklausią (pvz. $sql="SELECT * FROM zalia"). Toliau mysq;_fetch_assoc($lentele) yra klaida, bet turbūt pats matai. šiaip komanda mysql_query nusiunčia užklausą ir grąžina išteklių, o mysql_fetch_*** (kur vietoje *** gali būti pvz. array, object) išteklių paverčia panaudojamais duomenimis, kuriuos tada reikia naudoti priklausomai nuo pasirinkto ištraukimo būdo (mysql_fetch_object ištraukia objektą, mysql_fetch_array - masyvą ir t.t. ir tuomet reikia su mysql_fetch_*** funkcijai priskirtuoju kintamuoju elgtis atitinkamai).

Mintys - blogas apie gyvenimą, politiką, ekonomiką, kultūrą, mokslą ir kitką.
Adventure Lietuva - kompiuteriniai žaidimai, kurie yra meno forma.
Pasaulio šalių himnai - įrašai, žodžiai ir jų vertimai, informacija.