Topic: VPSnet.lt Staigmena!

Sveiki,

Kaip jau galėjote suprasti mes niekuomet nestovime vietoje ir stengiamės ne tik gerinti paslaugų kokybę, bet kartu ir džiuginti klientus įvairiomis akcijomis bei nuolaidomis.

šį kartą VPSnet.lt praneša džiugią staigmeną visiems, ypač esamiems klientams – ženkliai pagerinome visų VPS planų parametrus visam laikui (kai kuriuos net padvigubinome), todėl už tą pačią kainą galėsite mėgautis daug galingesniu serveriu! Be to, naudojame tik naujausius Intel i7 "Sandy Bridge" bei "Ivy Bridge" procesorius, kurie daugeliu atveju būna spartesni nei konkurentų siūlomi serveriai.

Tarkime, buvęs VPS-1 planas turėjęs 0,5 Ggz CPU bei 256 MB Ram nuo šiol turės dukart tiek, t.y. 1 Ghz CPU bei 512 MB Ram; analogiškai - VPS-2 turėjęs 1Ghz CPU ir 512 MB Ram dabar turi - 2 Ghz CPU ir 1 GB Ram ir t.t.


Išsamesnę informaciją apie pakeitimus rasite mūsų tinklalapyje prie kiekvieno VPS plano – http://www.vpsnet.lt/paslaugos


Gerų naujienų niekuomet nebūna per daug, todėl tuo pačiu, nelaukdami artėjančių švenčių, mes vėl skelbiame akciją! :)

Perkant bet kurį VPS planą nesvarbu kuriam laikotarpiui (mėnesiui, trims, pusei metų ar kt.) bus pritaikyta net 40% nuolaida! Akcija taikoma naujiems VPS užsakymams ir jų kiekis neribojamas.

O visiems VPS galiojimo laikotarpių pratęsimams bus taikoma papildoma 10% nuolaida prie jau esančių nuolaidų, t.y. jei seniau tęsiantis, tarkim 3 mėnesiams, buvo taikoma 15%, akcijos lakotarpiu bus - 25% (15% + 10%) nuolaida.


Akcijos laikas Ribotas. Akcijos pabaigos datą nurodysime mūsų tinklalapyje "akcijos" skiltyje.
Išsamesnę informaciją apie nuolaidas rasite mūsų tinklalapyje – http://www.vpsnet.lt/akcijos

Re: VPSnet.lt Staigmena!

VPS Akcija baigiasi Lapkričio 20 d. (imtinai). Visi neapmokėti VPS užsakymai po akcijos pabaigos bus panaikinti. Todėl tie kas dar nespėjo ja pasinaudoti ar ketina užsisakyti naujų serverių, ragintume nedelsti ir nelaukti paskutinės dienos, nes galite ir nesuspėti.

Sėkmės :)

Re: VPSnet.lt Staigmena!

Gal kas nors naudojatės jų paslaugomis bei turite atsiliepimų apie šią įmonę?

Re: VPSnet.lt Staigmena!

Na 'staigmenų' ir akcijų tai tikrai daug būna :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: VPSnet.lt Staigmena!

Zygi, o „staigmenos“ dažniau džiugina ar liūdina? :)

Re: VPSnet.lt Staigmena!

'Staigmena' čia iš temos pavadinimo, pats jų paslaugomis nesinaudoju.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer