Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Nejungia i mysql

jeigu tai būtų linux, sakyčiau jog galbūt blogai suchmodintas duomenų bazių folderis. Dar spėju, gal reikia paleisti kokią progamikę, kuri sukurti pradines duomenų bazes.

Re: Nejungia i mysql

O tai knygoje neparašyta, kaip paleisti mysql serverį? :)

Aš asmeniškai jau DAUG metų nediegiu komponentų atskirai Windows aplinkoje, naudoju WAMP paketą, kuriame jau viskas sukonfigūruota.

O plačiau apie MySQL ir Windows rasi čia: http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/ … ation.html

Re: Nejungia i mysql

o wamp serveri reikia kaip nors papildomai sukonfiguruoti?

Re: Nejungia i mysql

garbaniuote wrote:

o wamp serveri reikia kaip nors papildomai sukonfiguruoti?

Dažniausiai ne. Bet ilgainiui gali tekti kažką pakonfiginti, man po įdiegimo tenka pakeisti php.ini faile, kad būtų įjungti tam tikri papildomi PHP moduliai.

Re: Nejungia i mysql

o man jis neveikia, tai del to ir klausiu, ka ten reikia padaryt? php ijung mysql ir padaryt php.ini faila?

Re: Nejungia i mysql

garbaniuote wrote:

o man jis neveikia, tai del to ir klausiu, ka ten reikia padaryt? php ijung mysql ir padaryt php.ini faila?

Nelabai supratau ką čia parašei.

Re: Nejungia i mysql

na as viska patikrinau, php.ini faile yra atkomentuoti visi papildomi moduliai, bet man vistiek neveikia...

Re: Nejungia i mysql

O iš ko sprendi, kad neveikia?

Re: Nejungia i mysql

neatidaro localhost

Re: Nejungia i mysql

garbaniuote wrote:

neatidaro localhost

Kadangi rašai labai lakoniškai, be paaiškinimų, tai man sunku viską suvotiki, gal gali patikslinti:
a) su kuo ir kaip "atidarinėji localhost";
b) pagal tave kas per daiktas neveikia? (wamp, apache, mysql, php);

Re: Nejungia i mysql

na suinstaliavus wampserver, ji ijungi kad butu online, tada ijungi localhost per pasirinkta narsykle, ir joje raso  Connection Interrupted 

The connection to the server was reset while the page was loading.   

The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.
tai nezinau ka blogai darau.

Re: Nejungia i mysql

O WAMP ikona rodo kad Apache paleistas? Kompiuteryje gal veikia ugniasienė (firewall), kuri neleidžia susijungimo?

Re: Nejungia i mysql

taip rodo kad ji paleista, o del ugniasienes tai kad ir ja isjungi vistiek neveikia...

Re: Nejungia i mysql

Dabar pagalvojau, kad prieš tai rašei, jog naudoji Windows 2003 (Server), o IIS serveris paleistas?

Re: Nejungia i mysql

tai as turiu ir ant 2003 ir ant vistos

Re: Nejungia i mysql

pabandyk per cmd paleisti, kiek pamenu tai turi buti berods startapache ar pan failiukas
pabandyk per ji tiesiogiai paleisti ir ziurek ar jokiu klaidu nemeta. pvz 80 portas uzimas (koks IIS ar skype uzsigrobe) ar dar kas

Arba gali buti, kad tu apache kelis kart irasiusi senu versiju neistrynei tinkamai ir tokie zombiai vienas kitam gyvenima gadina. Siulyciau VISKA kas su apache php mysql istrinti ir pabandyt nuo 0 irasyti

Re: Nejungia i mysql

Tikriausiai "serverio" blogybės. Pažiūrėk WAMP loguose, apache error log'e, kažką turi rasti.

Re: Nejungia i mysql

aciu uz pagalba :)