Topic: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

http://serveriai.lt/talpinimas.html

Re: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

Visai nieko :)

Tik kažkaip juokingai atrodo papildomo srauto kainos
kai 100gb - 9 lt, o 1 gb - 5lt

Aišku čia stimulas vartotojus paskatinti iškart imti aukštesnį planą, na bet už 5 lt galėtų bent 10-20gb duot :D

Re: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

nera teisybes bl...
turiu D20 ir nooriu uz tuos pacius pinigus pasiimti S80 tai ka man daryti? upgradinti galiu tik i D40 ir i G planus ...
oi nera teisybes...

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

Aš kaip tik galvojau pasikeisti buvusį B planą į S10. Tai serveriai.lt pasiūlė sukurti naują vartotoją (visgi skirtingi serveriai), viską baigus jie tiesiog užskaitytų likutį už B į naujo S10 sąskaitą.

Teisybės dar truputį yra... :D

Re: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

man asmeniskai visai nepatinka serveriai.lt sukciu krastas ten :)

Re: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

ir kuom?

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

as naudoju xz.lt

Re: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

Sveiki,

  Dabar kuriam laikui naudoju ten.lt galune, ir beda ta, kad adreso langelyje rodo tik svetaines pavadinima, kad ir kur eitum (jokio index.php ir pan.). Taip pat nerodo svetaines "title", o kai atverti tam tikra puslapi naujame lange, parodo tikraji svetaines adresa, su puslapiai.lt galune.
Greitu laiku planuoju uzsisakyt is serveriai.lt lietuviska galune ir baiminuos, kad tapati problema nebutu?

Re: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

:D

*.ten.lt domenai, kaip cia pasakius, jie tau neduoda jokio domeno, o patalpina tavo realų adresą vidiniame iframe. Taigi kad ir kur beeitum, keisis tik vidinio iframe adresas, bet ne ten.lt.

Perkant bet koki 2 lygio doena, tu gausi normalu domeną be tokių marazmų (nebent pats sugalvosi juos pasidaryti)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Nauji talpinimo planai pas serveriai.lt

šiaip serveriai.lt pulte galima nurodyti, kad antro lygio domenas būtų kaip iframes.