Topic: Javascript vs

Sveiki,

kaip sujungti <javascript> su <form>. Man reikia paspaudus submit mygtuka perduotu javos gauta reiksme.

Ir ar imanoma javos reikme priskirti PHP kintamajam? Lyg ir ajaxa sitoj vietoj isivaizduoju

Dekui is anksto

Re: Javascript vs

Labas.
Visu pirma javascript != java (jei nezinai kas yra javascript ir java pasiskaityk).
Visu antra, pries pradedamas programuoti ir kazka kurti, issiaiskink kas ir kaip veikia, bei kur veikia (kas yra PHP ir kur ji veikia, kad yra JS ir kur ji veikia, bei kas yra html/xhtml).

Esme yra ta, kad zinoti programavimo kalbas != moketi programavimo kalbas.

Tikiuosiu, kad suprasi jog norejau tau ne papriekaistauti, o pagelbeti, nes kai zinosi kas, kaip ir kur veikia, tada suprasi ir kaip galima apjungti kelias programavimo kalbas.

JS tau nereikia sujungti su html (<form>), tau tereikia, kad kai paspaudi submit javascript priskirtu kokiam inputui reiksme. Javascript kintamojo reiksmes negali priskirti php (nes php veikia serverside, o js clientside), taciau gali js kintamuju reiksmes gali perduoti php tiesiog issiusdamas uzklausa i serveri.

P.S. kol nesuprasi kas ir kaip veikia, tol nieko gero nebus.

Re: Javascript vs

Skaiciausi apie ju veikimus. Tik man reikejo is sono dar patvirtinimo ar gerai suprantu. Dabar aisku, kad pakankamai zinau situo klausimu:) Suprantu, kad nori padeti. Viskas ok. Kaiptik nemegstu blevyzgojimu ir mandagybiu.

Zemiau mazdaug vaizda parasau del aiskumo. Kaip perduoti ta dvejeta per forma

<script type="text/javascript">
function test(kordinate){
   kordinate = 2;
}
</script>

<form name="input" action="db_skelbimas.php" method="get">
   <input type="hidden" name="latlng" value="KA CIA MAN RASYTI SUJUNGIANT SU JAVA"/>
   <input type="submit" value="Submit" />
</form>

Re: Javascript vs

Na as ziauriai nemegstu kai JavaScript (http://en.wikipedia.org/wiki/JavaScript) vadina Java (http://en.wikipedia.org/wiki/Java_(prog … _language)), nes toks vaizdas susidaro, kad zmones nesupranta apie ka kalba.

Tau reikia pasinaudoti onsubmit eventu:
http://www.w3schools.com/js/js_events.asp

O cia kaip inputui priskirti reiksme gali pvz:

<script type="text/javascript">
    document.getElementById('latlng').value='bla';
</script>

Re: Javascript vs

Dekui, labai padejai :)

Re: Javascript vs

Dar turiu klausima. Kaip php reiksme perduoti i JS. Google map bandau taskus sudelioti imant is duombazes kordinates

Re: Javascript vs

paprastai

<?php
$kintamasis=5;
?>
<script type="text/javascript">
    var kintamasis=<?=$kintamasis?>;
</script>

Re: Javascript vs

Sorry, ne taip paklausiau. Kaip duombazeje esancius duomenis priskirti JS. Su masyvais man labai klaustukas.

Del bendro vaizdo parasau. Zinau, kad nesamone, bet geriau orentuosites i mano minti

while (i < <?php $sk?>){
    kordinate[i] = <?php $kord[$j]; 
    $j++; ?>
    i++;
</script>

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Javascript vs

<html>
    <head></head>
<body>
<script language="javascript">
<?php
    $arr = Array("Labas","Pasauli","PHP","in","JavaScript");
    $sk = count($arr) - 1;
    $j = 0;
?>
var kordinate = new Array();
<?php
while ($j <= $sk){
    echo 'kordinate[' . $j .'] = "' . $arr[$j] .'";' . "\n";
    $j++;
}
?>
</script>
<input type="submit" value="Send" onclick="alert(kordinate[2]); return false;">
</body>
</html>

Re: Javascript vs

Labai dekui :)