1 (edited by qutwala 2011-03-01 08:36:50)

Topic: [PHP]Ieškau programuotojo darbo

Labas forumiečiai ir ne tik,


Ieškau PHP programuotojo darbo Klaipėdoje.

Ką aš sugebu?

Turiu susikorovęs PHP, MySQL, CSS, HTML pagrindų bagažą bei gebu puikiai pritaikyti šiuos praktiškai.

žinai darbdavį? - Netylėk

Jeigu žinai darbdavį kuris mielai priimtų NEvisagalį, tačiau tikrai perspektyvų asmenį į kolektyvą susisiek su manimi!

Jeigu būsi geras man, aš būsiu geras tau! - Pastatysiu alaus. (žinoma ne tiek kiek pakelsi).

Jeigu būsi dar geresnis apsieisim ir be alaus, sako jog nuo jo auga pilvas. [;

Sudominau?

Susidomėjusius maloniai kviečiu susisiekti nurodytais kontaktais, galėsiu pateikti savo CV, keletos darbų pavyzdžius.


Kontaktai:

El-Paštas: Deividas[at]laiskai[dot]lt

Off-Topic

O dabar galime pafleiminti koks aš prastas iš užduotų kvailų klausimų. [;


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: [PHP]Ieškau programuotojo darbo

Jei ieškai Klaipėdoje, tai turėtum žinoti tokius kaip:

http://www.profis.lt/apie_mus/karjera/
http://www.webmod.lt/lt/karjera

ir siaip cv.lt cvbankas.lt

Re: [PHP]Ieškau programuotojo darbo

Labai ačiū, Min2liz!
Dviejų pastarųjų nežinojau, bandysiu siųsti CV! :))

Re: [PHP]Ieškau programuotojo darbo

Del profio buk atsargus. Ten sefas truputi su smegenu trukumu yra. Nera buve dienos kad jis pyzdy kam nors nerasytu, po puses metu jau tepiau slide is ten :)

Webmodas siaip gera kompanija. Lukas jei zinai Eurupos Karate berods cempionas. Kaip sefas tikrai geras, gali pabendraut, patars gali apie viska pasneket, tik darbuotojai kai kurie pjauna gryba ir viska ant tavo peciu meta ir kratosi nuo saves.

Tai tiek ;)

Re: [PHP]Ieškau programuotojo darbo

Labai ačiū Tau už pagalbą! Kad daugiau tokių žmonių šiame margame sviete būtų, padės ir patarimą dar duos, begalo dėkingas už naudingą informaciją! :))
Na aš mėginsiu į abu išsiųsti CV, atliksiu profio užduotį ir nusiųsiu į abi firmas, papildomai dar turiu keletą sudėtingesnių pavyzdžių parodyti, kaip portfolio Jeigu bus pasirinkimas į kurią lėkti tai paklausysiu tavo perspėjimo ir rinksiuos "Webmod'ą". :))
Na, o kitu atveju, kad ir į profį, kažkaip gyventi gi reikia.. svarbiausia šiuo metu iš vis susirasti tokio pobūdžio darbą. :)