Topic: Site Admin teises per SQL

Sveiki,

Man reikia pagalbos, noriu uždėti admin teisias nariui per SQL baze. Kaip aš tai galėčiau padaryti?

SarzzeR

Re: Site Admin teises per SQL

Tu kalbi apie MySQL vartotojus ar apie kažkokios programos, kuris naudoja kažkokią SQL paremtą DBVS teisių suteikimą? Bet kuriuo atveju tau reikės galimybės vykdyti SQL užklausas, tik nuo situacijos priklauso kokia ta SQL užklausa konkrečiai turi būti.

Re: Site Admin teises per SQL

Kaip jau minėjau, noriu uždėti administratoriaus teisiais svetainės naujam sukurtam vartotojui.

http://www.ipix.lt/images/76128052.png

Ar per phpmyadmin galima padaryti, ar geriau tai daryti kitu būdu. (saugumo sumetimais ir t.t.)

Dėkui

Re: Site Admin teises per SQL

SarzzeR wrote:

Kaip jau minėjau, noriu uždėti administratoriaus teisiais svetainės naujam sukurtam vartotojui.

http://www.ipix.lt/images/76128052.png

Ar per phpmyadmin galima padaryti, ar geriau tai daryti kitu būdu. (saugumo sumetimais ir t.t.)

Dėkui

O kas tai per programa? Tau neatrodo, kad kiekvienoje programoje tai gali būt atliekama labai įvairiai?

Iš tavo paveiksliuko galima tik bandyti spėti, kad užtektų paredaguoti vartotojo įrašą ir atitinkamai nustatyti is_admin stulpelį. Kokia reikšmė ten turi būti gali pasižiūrėti pagal kito administratoriaus reikšmę.

Dėl saugumo, tai šiuo atveju neturėtum kelti klausimo.

Re: Site Admin teises per SQL

Tai ne programa, o svetainė. O kas dėl is_admin reikšmės nežinau, nes tai pirmas (mano). Tad kokią reikšmę pasirinkti?

Re: Site Admin teises per SQL

SarzzeR wrote:

Tai ne programa, o svetainė.

Tavo atveju "svetainė" nuo "programos" nesiskiria, nes mes kol kas tik žinom, kad tai PHP programa su prisijungimu prie MySQL duomenų bazės.

SarzzeR wrote:

O kas dėl is_admin reikšmės nežinau, nes tai pirmas (mano). Tad kokią reikšmę pasirinkti?

Pakartosiu: kiekvienoje programoje (ar svetainėje) tai gali būt nustatoma skirtintai, nes tokių programų yra tiesiogine to žodžio prasme - milijonai. Kokią tu konkrečiai programą naudoji tu dar nepasakei, todėl mes dar nežinom kaip ji veikia.

Reikšmę gali pasirinkti tokią, kuri nustatyta ant kito (jau žinomo) administratoriaus.

Re: Site Admin teises per SQL

Unikali TVS, tai negalėčiau išskirti nei į Joomla ar WP.

Re: Site Admin teises per SQL

SarzzeR wrote:

Unikali TVS, tai negalėčiau išskirti nei į Joomla ar WP.

Tai kaip tau dabar atrodo, kaip pavyzdžiui man žinoti, kaip tavo unikalioje TVS nustatomas adminas?

9 (edited by SarzzeR 2011-04-03 22:41:50)

Re: Site Admin teises per SQL

minde wrote:

Tai kaip tau dabar atrodo, kaip pavyzdžiui man žinoti, kaip tavo unikalioje TVS nustatomas adminas?

O tai ne per SQL? Užsidėt admin teisias reikia užsidėt? Juk principas visų turėtų būti panašus.

Re: Site Admin teises per SQL

SarzzeR wrote:

O tai ne per SQL? Užsidėt admin teisias reikia užsidėt? Juk principas visų turėtų būti panašus.

Kartais panašus, o kartais ne. Jeigu tu manai, kad panašu - tai pasižiūrėk, kaip nustatomas "adminas" WordPress'e ir tada pabandyk tą patį padaryt pas save (-;

O šiaip pabandyk atidžiai paskaityti šią temą dar kartą ar du, nes mano manymų ką daryti aš jau pasakiau.