Topic: Skubei ieskau galincio idiekti paypal atsiskaitima...

Sveiki,

ieskau zmogaus galincio idiekti man paypal atsiskaitima. Reike, kad butu galima papilditi kreditus per paypala ir plius dar kelis menktniekius prie to pacio pataisyti. Yra automatiskas apmokejimas per Interkassa sistema, bet man tai netinka.

Prasau rasykit i el-pasta kaina jei tiks pervesiu puse, o kitus puse likusius kai bus pabaikta.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Skubei ieskau galincio idiekti paypal atsiskaitima...

Jei turi savo payPal acc, tuomet uztenka nueiti i Merchants ir susigeneruoti paciam ta koda, isidedi html i svetaine ir viskas baigta.

3 (edited by aurimelis 2011-06-27 19:40:21)

Re: Skubei ieskau galincio idiekti paypal atsiskaitima...

Turiu taip pasidares su paypal bet man netinka po apmokejimo turi pasipilditi saskaita. Reike kad papilditu i mano sistema kreditus/pinigus. As nepardavineju prekes cia ne shoppingas. Man reike kad mano sistemoje sumokejas zmogus kiek tai pinigu pervesdes  papilditu sistemoje pinigus o tada jau galetu ten viduje mano webo naudoti. pvz shura.tv ten turi jie billinga. Man to pacio reike. Kaip ir sakiau skubei reike pinigai i prieki iskarto. Daug kas taip padares nemanau kad yra patirusiam programerui cia butu ka veikti... Negi reiks rusu prasyti :). Pinigai ne problema...