Re: Import iš tekstinio failo į mysql

ačiū visiem už pagalbą importinau jau naudojant CSV formatą

22 (edited by VYCKA 2011-07-11 13:33:10)

Re: Import iš tekstinio failo į mysql

viena faila susitvarkiau o kitas šiek tiek prastas, kai kuriose eilutėse nėra paskutinio skaiciaus 1. Gal žinote kaip jį prirašyti. P.S. yra 32000 eilučių o per exel kopinant langelius csv neisikelia i mysql.

Klaida
Invalid field count in CSV input on line 1.

Re: Import iš tekstinio failo į mysql

VYCKA wrote:

viena faila susitvarkiau o kitas šiek tiek prastas, kai kuriose eilutėse nėra paskutinio skaiciaus 1. Gal žinote kaip jį prirašyti. P.S. yra 32000 eilučių o per exel kopinant langelius csv neisikelia i mysql.

Klaida
Invalid field count in CSV input on line 1.

Excel'is išsaugo šiek tiek kitokiu formatu, pasižiūrėk kaip jis užsaugo ir žinosi, kaip pamodifikuoti SQL užklausą, kad prisiderintu prie naujo formato.

O dėl trūksamų reikšmių tai galima tiek su MsExcel, tiek su OpenOffice paredaguoti. Taip pat galima nustatyti leidžiamas NULL reikšmes duomenų bazėje.

24 (edited by VYCKA 2011-07-11 14:16:51)

Re: Import iš tekstinio failo į mysql

gal galėtum padėti nes nelabai mokėčiau. Aš dedu faila į mysql nedarau užklausos

Re: Import iš tekstinio failo į mysql

beje redaguojant su exel neduoda saugot csv formatu :|

Re: Import iš tekstinio failo į mysql

VYCKA wrote:

gal galėtum padėti nes nelabai mokėčiau. Aš dedu faila į mysql nedarau užklausos

Tai ar man čia reikia pagalbos ar tau? Reikia traukti iš tavęs po vieną žodį "kas", "kaip", "kur".

Dabar supratau, kad importuoji, per phpMyAdmin, tai ten juk irgi yra nustatymai, koks tas CSV formatas. Jeigu stulpelyje nėra reikšmės, tai duomenų schemoje nurodyk, ką daryti tokiu atveju (reikšmė pagal nutylėjimą, angl.: default - jeigu tai skaičius tai gali pasirinkti 0 arba 1 pagal poreikius).

Re: Import iš tekstinio failo į mysql

VYCKA wrote:

beje redaguojant su exel neduoda saugot csv formatu :|

Tikrai? (-;