Topic: Ieškome kolegų

Sveikas,

Manaušį skelbimą skaitai neatsitiktinai, juk jei neieškotum galimybių, neskaitytumšio skelbimo. Tikriausiai teko skaityti ne vieną skelbimą, kuriame siūlomatapti verslo partneriu ar vystyti projektą kartu. Tik skelbimo autoriai dažnaineturi konkretaus verslo plano, kaip gauti pelną iš jų siūlomos verslo idėjos.

žinoma,tau turėtų rūpėti, ką būtent šiuo atveju mes siūlome ir kokių būtent kolegųšiuo metu ieškome. Pasistengsiu kuo konkrečiau parašyti, ko tikimės iš būsimųkolegų. Taip pat kolegų ieškome ne dėl nesugebėjimo sukurti vystomą projektą, odėl to, jog apsvarstėme visus galimus variantus ir priėjome išvadą, jogprojektą vystyti trims komandos nariams yralabai rizikinga. Detaliau, jei bent vienam komandos nariui atsitiktų nelaimėkiti nesugebėtų užbaigti vystomo projekto, tad norime pastiprinti komandą,naujais nariais.

Norėčiautrumpai parašyti apie verslo idėją, kuri yra susijusi su elektronine prekyba.Projektas vystomas keturis mėnesius. šiuo metu yra paruoštas verslo planas,projekto prototipas (užbaigiamieji darbai), projekto pristatomasis video. Priešio projekto dirba trys asmenys. Tai būtu vadybininkas, du programuotojai.

Jeinorėtum sužinoti daugiau informacijos, prašau kreipkis elektroniniu paštu.Trumpai pristatydamas save (galima ir gyvenimo aprašymą, laisva forma) ir jeiturėsi laiko parašyk, kodėl tau patinka elektroninė prekyba ir kas joje nepatinka.Pirmenybę teikiame žmonėms gyvenantiems Vilniuje.projektas.projektas.projektas@gmail.com