Topic: Darbas iš idėjos

Labas, jeigu jau čia skaitai, tai kažkuo "užkabino" antraštė. Esu Paulius, internetinės svetainės www.randi.lt savininkas. Ieškau dizainerio ir programuotojo, o gal net ir kelių programuotojų. Reikalinga komanda, kuri tikėdama, jog iš idėjos gimsta produktas, prisidėtų savo jėgomis ir žiniomis tą produktą išgauti. Pirmąjį žingsnį projekto atsiradime žengiau jau 2009 metų galia kai mane atleido iš darbo, bet dėja... patekau tik į didelį minusą, nes nežinojau, kas tas SEO, PageRank, kas tas WEB 2.0 ir daug, daug povandeninių akmenų, o įmonė kurioje užsisakiau paslaugas tuo pasinaudojo. Bet šiandien, pasiskaitęs daug knygų ir pasinaudojas gyvenimiška patirtimi, bei pasimokęs verslo vadybą ir atkeliavęs iki ketvirto kurso, žinau ko ir nuo ko priklauso vartotojų apsisprendimas. Taigi, ką reikėtų daryti:

Pirma: tai perpiešti naujai dizainą, kad jis būtų patogus naudojimui, ir patrauklus akiai. ( Dizaino viziją jau turiu galvoje ir nemažai pavyzdžių internetinėse svetainėse)
Antra: sukarpyti ir suprogramuoti nupieštą dizainą.
Trečia: Sukurti TVS arba pritaikyti jau esamus produktus prie mūsų projekto.
Ketvirta: Paleisti mokamas mūsų projekto paslaugas, vartotojų besaikiam vartojimui.

Tiesa projektas, nemokami skelbimai ir įmonių katalogas. Sakysi nieko naujo? Bet man tada irgi kyla klausimas, kodėl po mūsų saule atsirado naujas projektas, www.plius.lt ( matyt tai tikrai dar neišsemti klodai ) Kadangi mūsų komanda nera didelė, todėl ir reaguoti i konkurentų veiksmus mes galime greitai ir efektyviai.

ATLYGINIMAS
Viskas bus iš uždirbamų projekto pinigų, aš pasirengęs dalintis su komanda uždirbamu pelnu lygiomis dalimis. Niekada neprašysiu prisidėti prie projekto materialiai, dabar reikalinga tik laiko ir žinių investicija į projektą.

Tiesa projekte be abejonės bus skiltis "Komanda" kurioje bus komandos narių nuotraukos ir atlikti darbai, biografija ir t.t. tiesiogiai galima bus susisiekti su komandos nariu ir užsisakyti kažkokias paslaugas, uždirbti pinigai bus tik komandos nario.

Programuotojams duosiu dabartinį svetainės kodą, kad galėtų pasimokyti ko nors, jeigu tai reikalinga.

Tai gi. Tikiu, kad šiokios tokios info suteikiau ir sukėliau susidomėjimą, jeigu turi klausimų rašyk laišką: randi@randi.lt arba pauliusme@gmail.com

Pagarbiai, Paulius / Nim  Vilnius

Re: Darbas iš idėjos

plius.lt nera naujas projektas (auto.plius.lt, domo.plius.lt, ...) tai tera senu projektu sujungimas i viena (greiciausiai visus senesnius projektus supirkus vienam savininkui). Visi tie magiski zodziai: SEO, PageRank, WEB2.0. Nera jokie woodoo kurie garantuoja tavo projekto sekme. Taigi manau, kad ir po siai dienai nelabai supranti kas po tais mistiskais zodziais slepiasi. Pirmas bandymas greiciausiai buvo nesekmingas, nes netorejai jokiu zyniu apie projektu kurima ir vystima. Tikekimes, si karta jau susikrovei reikiama ziniu bagaza (nors abejoju).

P.S. jei nori gauti demotyvacijos doze ar siaip rimtu patarymu gali man parasyti privaciai ir as tave nusodinsiu ant zemes arba tu mane itikinsi, kad tavo projektas vertas isvysti saules sviesa :)

Re: Darbas iš idėjos

tavo projektas tikrai negyvuos, nes tokio tipo portalai dažniausia patampa neįdomūs. Tiesiog užknisa, kai įeini į savartyną (kategorija ant kategorijos lipa). Reikia specializuotis viena kryptimi.

Dešinė screen;o pusė yra pati svarbiausia, o ką aš ten matau - login...

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Darbas iš idėjos

taip plius.lt nera naujas projektas, bet ant to plius.lt nebuvo nieko. Ir dbr yra pakurtas puslapis, beja tas pats plius priklauso 15min.lt

Re: Darbas iš idėjos

Neodan wrote:

plius.lt nera naujas projektas (auto.plius.lt, domo.plius.lt, ...) tai tera senu projektu sujungimas i viena (greiciausiai visus senesnius projektus supirkus vienam savininkui). Visi tie magiski zodziai: SEO, PageRank, WEB2.0. Nera jokie woodoo kurie garantuoja tavo projekto sekme. Taigi manau, kad ir po siai dienai nelabai supranti kas po tais mistiskais zodziais slepiasi. Pirmas bandymas greiciausiai buvo nesekmingas, nes netorejai jokiu zyniu apie projektu kurima ir vystima. Tikekimes, si karta jau susikrovei reikiama ziniu bagaza (nors abejoju).

P.S. jei nori gauti demotyvacijos doze ar siaip rimtu patarymu gali man parasyti privaciai ir as tave nusodinsiu ant zemes arba tu mane itikinsi, kad tavo projektas vertas isvysti saules sviesa :)

Iš tikrųjų tai noriu ir galiu tau įrodyti kodėl projektas gali ir turi išvysti dienos šviesą.