1 (edited by Mariukasfak 2011-09-20 16:24:33)

Topic: Sveiki, kilo ideja

Sveiki visi, nakti miegojau ir atsikeles sove pirma mintis i galva, reikia ismokti kuo puikiau anglu. Galvoju kazkaip idomiai, butu gerai ismokti anglu, kad moketum lyg butum tikras anglas. Skaitydamas, taisykles, anglonus ir t.t. Kilo ideja vakare pries miega, reikia paziureti tinklapi kur galima pasimokinti anglu per interneta, kad atspeti, irasyti teisinga zodi ir t.t. As ieskau ir nerandu, dar viena ideja kilo, reikia sukurti man ir isleisti toki pirma Lietuvišką svetaine kur butu galima mokintis, anglu zodziu, anglu taisykles ir t.t.

Kaip tai igyvendinti?

Pvz. Paspaudi punkta Mokintis Zodzius>Maistas Ismeta paveiksliuka daug maisto pvz. Parduotuves lentynas su maistu ir sunumeruoti vaisiai,maistas. Ir apacioi ivesti tinkamus zodzius. 1. apple 2. meat ir t.t. ir paspaudi patikrinti ir tau ismeta klaidas, tau paaiskina daugiau apie tuos zodzius tarimas ir t.t. juk nebutu taip ir sunku toki padaryti?

Koks tolkas is tokio puslapio?

Menesiui butu galima padaryti nemokamai.. Kai butu isleistas Beta versija, paskiau per ta menesi zmones duodu daugiau pasiulymu ir t.t. ir juos igivendinti, o paskiau net ir padaryti mokamus kursus, nes jai tikru kursu per interneta radau 1akademine valanda - 10,50Lt Pigiausiai! O jai padaryti kokius 5Lt Diena? 20Lt Sav? Cia tik pvz.

Ko as tikiuosi cia rasydamas?

Tikiuosi surasti bendraminciu, ne "Scammer" zmoniu, kurie irgi noretu padeti su tokiu puslapiu, kartu ikurti toki projekta ir labai isplatinti, pigu anglu mokymosi, kuris galetu siekti aukstumu. Cia norejau paziuret jusu komentarus apie toki puslapi + surasti bendraminciu ir gal net kolegu :)

Kontaktai: Mariukasfak@gmail.com

P.s Nepykit, kad be lietuvisku, labai tyngejau rasyti lietuviskom, vis gi suprasite dabar ir be Lietuviu kalbos :)
Toliau galesim ir kitais kontaktais dalintis :)

Re: Sveiki, kilo ideja

Kas labai nori mokintis anglu kalbos bet gaili pinigu, tas tiesiog is torentu atsisiuncia mokomasias programas.

O siaip norint realizuoti toki projekta, tektu labai daug konsultuotis su anglu kalbos pedagogu/destytoju.

Re: Sveiki, kilo ideja

Nu taip, o kadangi. Mano Kriksto Mama, anglu aukstoji mokytoja, tai ji man padetu manau :). O jai ir pavyktu toks projektas tai manau butu galima ir nusipirkti tu pedagogu pastoviu :)

Re: Sveiki, kilo ideja

Bet pats nemoki:
a) lietuvių kalbos;
b) anglų kablos;
c) programavimo;
d) verslo administravimo/valdymo/marketingo;

Kuo tu būtum naudingas projektui?

Kuo dar projektas pranašesnis už kitus? Tik "pigesnė kaina"?

Tokius projektus daro daug, kas ir jų pilnas internetas. Moka žmonės ir po 100/val. kad tik gautų kokybiškas paslaugas.

Re: Sveiki, kilo ideja

minde wrote:

Bet pats nemoki:
a) lietuvių kalbos;
b) anglų kablos;
c) programavimo;
d) verslo administravimo/valdymo/marketingo;

Kuo tu būtum naudingas projektui?

Kuo dar projektas pranašesnis už kitus? Tik "pigesnė kaina"?

Tokius projektus daro daug, kas ir jų pilnas internetas. Moka žmonės ir po 100/val. kad tik gautų kokybiškas paslaugas.

A) Tikrai moku :)
B) Labai Gerai moku. Egzaminai baikti 9.
C) Programavimas - Tikrai ne viska zinau, bet ismanau gan daug.
D) Verslo administravimo/valdymo/marketingo - Kodel gi ne? To tikrai nebuvau visapusiskai uzsiemes, bet tam ir yra komanda?

Naudingas: programavimu, kurybingas ir daug del kitu dalyku.

Projektas butu pranasesnis: Nes bandau surinkti komanda, jei bus pritarinciu - tikrai issamias pamokas padaryti, bandyt geriau negu visi padare. Gal net paskiau, kaip minejau ir samdytis tikru profisonalu anglu repetitoriu.

Kad nerasau lietuviskom raidem, nereiskes, kad nemoku? :)

Re: Sveiki, kilo ideja

ne baikti, o baigti :)

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Sveiki, kilo ideja

Na aš tik paklausiau klausimų, kurie man rūpėjo ir parašiau savo nuomonę, kaip man kai kas atrodo. Gal tai bus papildoma informacija kitiems, kurie norės prisidėti (-; Nenorėdamas daugiau trukdyti jaunatviškam entuziazmui linkiu sėkmės ieškant komandos narių.

Re: Sveiki, kilo ideja

Jaunimas daznai buna labai naivus, be analitinio mastymo ir amzinai skubantis. Bet gal ir gerai, nes tada mokosi is savo klaidu :)

Mano mintys "projekto" atzvylgiu:
1. projekto nera tik idejos uzuomazga (mintis);
2. "namu darbai" nepadaryti, t.y. neissiaiskinti esami konkurentai, bei kas jau yra sukurta (kai nezinai kas jau yra sukurta, tai nezinai ar tavo "nauja" ideja tikrai yra nauja);
3. nera reikiamu ziniu (projektu kurimas ir vystimas, WEBDev, verslo valdymo, marketingo)

Is esmes nieko ne, taik mintis. Taigi komandai tektu viska uz tave padaryto. Taigi klausimas ar tavo mintis tikrai gera ir unikali?

P.S. prie mano lietuviu kalbos galit nesikabineti, as jos nemoku (turbut ta smegenu dali uzeme programavimo kalbu zynios) (-;