Topic: Forma, patvirtinimas, popup langas

Man niekaip neaina isivaizduoti ir suprasi kaip dirba js su php, tarkim ar submitinu forma ir man reiketu kad po paspaudimo iseitu langas ar tikrai yra taip ir anaip ir pasirenkamas yes or no. jei no tai toliau vykdo php skripta, jei yes daro kita php skripta, bet nesuprantu kaip suderinti js su php, kaip jie dirba kartu? Ar galiu tiesiog israsyti i js, php kintamuosius ar kaip. nu man niekaip neina suvokti tai. :D

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

Re: Forma, patvirtinimas, popup langas

Atsimink esminius dalikus:
1. PHP veikia tik serveryje (serveris gauna uzklausa, PHP apdoroja duomenis, sugeneruoja atsakyma ir ji issiuncia narsyklei);
2. JS veikia pas vartotoja narsykleje, taigi jis gali dirbti tik su tais duomenimis, kuriuos turi narsykle.
3. JS gauti infa is serverio, neperkraunant lango, gali tik pasinaudojant ajax arba pasleptus iframus.

Submitinus forma, narsykle siuncia duomenis i serveri (taigi toliau jokio valdymo su JS nebegali daryti), nebent persikrovus langui gali iskarto parodyti "dialogo" langa.

Siaip pasidomek kas yra ajax ir kaip jis naudojamas.

Re: Forma, patvirtinimas, popup langas

As ajax negaliu naudot sistema manoji per kvaila tam.. na teks kazka galvoti tik su php be jokiu popup

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

Re: Forma, patvirtinimas, popup langas

skuelas wrote:

As ajax negaliu naudot sistema manoji per kvaila tam.. na teks kazka galvoti tik su php be jokiu popup

Vadinasi nelabai suvoki kas yra ajax, jei tavo sistema tam per kvaila.