1 (edited by qutwala 2012-01-20 11:23:13)

Topic: Darbdaviai ir jų politika

Sveiki,

Norėčiau su jumis padiskutuoti. :)

žmogus ieškaisi darbo, netrukus surandi realią galimybę įsidarbinti, tačiau žinoma - turi prieš tai atlikti kokią nors užduotį. (Nieko neįprasto).
Atlikus šią užduotį darbdavys pakviečia į pokalbį. Nuvykus, pokalbio metu aptariamas atliktas darbas ir galų gale prienama prie tokios išvados: Viskas yra gerai, tačiau reikėtų realiai pasižiūrėti kaip tu dirbi prie konkrečios užduoties, šios atlikimas - garantuoja darbo vietą. (Jau 2-a užduotis).
Užduoties sąlygos:
1) Užduoties pobūdis: suprogramuoti puslapį pagal įmonės tvs`ą, tiesa kuriamas puslapis bus iš jau atliktų įmonės darbų;
2) įmonė žada pasvarstyti apie galimybę šią atlikti jų offise (preita buvo atlikta namie) ir pranešti kokiu būdu bus atliekama užduotis pateikiant jai reikalingus įrankius šiai atlikti. šiuo atveju - tvs`ą.

Viskas okey, gauname užduotį, tvs`ą ir žinią, kad užduočiai alikti skirtos dvi savaitės, savaitę namie savaitę offise. Per savaitę laiko atlikęs didžiąją dalį darbų (likęs vienas modulis) pasiteiravęs (sulaukus žadėtos savaitės patys apie tai nieko neužsiminė) dėl offiso esu informuojamas, kad šią užduotį turiu baigti namie, o po to pas juos vykt kažko "pasimokyt" ir pažiūrėti, kaip sekasi gyvai.

Na vėlgi -  okey, tačiau netrukus pabandžiau paieškoti nete jau atliktos užduoties - rezultate neradau nieko panašaus į mano programuojamą svetainę, išvada - jos tiesiog nėra. Nuspręndžiau darbus pristabdyti ir pasiteirauti, kaip čia dabar yra. Tiesa pranešiau, kad likusią savaitės dalį negalėsiu skirti laiko užduoties atlikimui.  Taigi, klausimas buvo paprastas: "Ar pateikta užduotis yra komercinė". Kad ir kaip paprastai skambėtų į jį buvo atsakinėjama beveik savaitė laiko.

Atėjus naujai savaitei (preitą jau turėjau būti baigęs, tačiau buvau informavęs jog laiko negalėsiu skirti) nieko taip pat darbų toliau nedariau, kadangi sulaukiau pagaliau atsakymo į mano pateiktą klausimą kuriame buvo teigiama jog pas jų visos užduotys yra komercinės.
Likau nustebęs, nes buvo tartasi jog užduotis bus bandomoji (pateikta jau iš jų atliktų darbų), o ne komercinė.
Parašiau laišką kuriame išdėsčiau savo nuomonę jog jie visų pirma neturi teisės skirti komercinio pobūdžio bandomųjų laikotarpių kadangi visų pirma aš pas jų net nedirbu, nėra sudarytos darbo sutarties kurios atveju tai būtų visiškai normalu - gauti finansinę naudą iš mano atliktos užduoties, o visų antra sutarta buvo visiškai kitaip.

Kaip argumentą sumanimi viską "rišti" ir atremti maniškius argumentus jie pasirinko tai jog jie yra darbdaviai ir turi teisę nuspręsti kokias užduotis skirti atlikimui, taip pat tai jog jeigu kandidatas bus suinteresuotas gauti darbą šią atliks greitai ir motyvuotai.

Tiesa, aš į šią darbo vietą jau nebekandidatuoju kadangi mano darbai buvo atliekami per ilgai. Man buvo priminta ir tai jog neturiu teisės naudot jų TVS`o, nes galiu būt patrauktas atsakomybėn, o jie savo ruožtu pasižada nenaudoti ir nepublikuoti mano atlikto darbo dalies.

Aš niekuo nesiskundžiu, nors savaitę laiko sugaišau praleisdamas vien prie šios užduoties (nuo 8ryto- iki 17vakaro) į susiklosčiusią situaciją žvelgiu teigiamai, nes šį tą iš šios istorijos išmokau.

Man įdomios Jūsų, kaip programuotojų nuomonės, pasvarstymai, patarimai bei kitos mintys.
Galbūt yra tekę susidurti su panašia situacija?
Kokias išvadas Jūs priėjote perskaitę šį straipsnį?

Pasvarstymui:

1) Ar darbdavys turi teisę keisti kažkokias abipusiu susitarimu priimtas sąlygas be kandidato žinios?
2) Ar kandidatas turi teisę atlikinėti komercines užduotis be darbo sutarties pasirašymo?

Padiskutuokime. ;)

P.S.

Firmos pavadinimas: owexx

2 (edited by md5 2012-01-18 16:48:15)

Re: Darbdaviai ir jų politika

1) čia reikia remtis darbo kodeksu.
2) O ką tu laikai komercine užduotimi? senai laikas praėjo, kai gauni svečių knygą pakodint ir jau tinki dirbt.
Na Lietuvoj žodiniai pasižadėjimai 0 vertės.

O dėl to TVS, tai koks jis, tavo manymu, paprastas ar koks klonas kieno nors, tiesiog kokie įspudžiai iš to TVS?

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Darbdaviai ir jų politika

Na manau tu pasielgiai labai teisingai ir siaip visos tavo mintis yra teisingos. Siuo atveju, panasu, kad darbdavys norejo pasidaryti atliekamo pinigo (pasinaudojas "nemokama" darbo jega). Siaip tai koks ju bajerys, manau yra financinis nusikaltymas (nelegalus darbo atlikimas). Ziauru kai atsiranda tokiu saraskino kontoru kurios tik ir ziuri kaip isnaudoti esamus/busimus darbuotojus.

Paciam asmeniskai nera teke ant tokiu uzsirauti. O ir paciam kiek teko testuoti busimu kolegu, visad duodavau uzduotis kurios parodo ar jie turi pakankamai bent baziniu ziniu. Bet jos tikrai nebudavo komercines (tai tebudavo testine uzduotis kuri niekaip kitaip nebudavo naudojama).

Siaip siai dienai dauguma darbdaviu yra sukti ir iesko darbuotojo-kombaino uz minimalia alga.

Re: Darbdaviai ir jų politika

Kažkaip viskas per daug sudėtinga. Aš daug liberaliau į viską žiūriu:

- Darbdavys gali duoti užduotis kokias jis tik nori, jeigu tai jam padės suprasti ar darbuotojas yra tinkamas;
- Darbdavys yra apgavikas jeigu prisidengus "testavimu" ieško sau finansinės naudos žadėdamas darbą;
- Tavo teisė rinktis ar daryti tas užduotis, ar persigalvoti aplamai dėl darbo;
- Jeigu tai yra komercinė užduotis ir už ją nesumokama tai vistiek tu ją gali atlikti jeigu labai nori įsidarbinti toje įmonėje;
- Bandomasis laikotarpis yra darbo kodeksu apibrėžtas susitarimas, o darbas be sutarties jau įstatymų pažeidimas;
- Kiek laiko gali skirti pokalbiams dėl darbo / testinėms užduotims kiekvienas nusistato pagal save;
- Aš asmeniškai negaiščiau daugiau negu 1-2 dienas (tikriausiai į google galima įsidarbinti po kelių telefoninių pokalbių, kurie sumoje neužtruks daugiau negu 8 val.);

5 (edited by qutwala 2012-01-18 17:27:02)

Re: Darbdaviai ir jų politika

md5 wrote:

<...>
2) O ką tu laikai komercine užduotimi? senai laikas praėjo, kai gauni svečių knygą pakodint ir jau tinki dirbt.
Na Lietuvoj žodiniai pasižadėjimai 0 vertės.
O dėl to TVS, tai koks jis, tavo manymu, paprastas ar koks klonas kieno nors, tiesiog kokie įspudžiai iš to TVS?

Komercine užduotim laikau tokią iš kurios darbadaviui ar tam asmeniui kuris tave nori išbandyti atlikus ją (užduotį) vėliau būtų finansinės naudos. :)
Sunku žinokit vertinti, kadangi ne daug esu dirbęs aplamai su svetimomis tvs sistemomis, o šioje nematau net jokių komentarų aprašančių elementarių @return type ar @author prie metodų. Tačiau spręndžiant iš to jog oficialius TVS puslapis sutampa su pačios firmos rekvizitais manau, kad turėtų būti įdėta pačios firmos darbo.
Na, bet  dauguma įspūdžių teigiamų jeigu žvelgiant į pačią TVS. Sakyčiau lanksti ir tikrai gan greit perprantama sistema. Nors net nesu Zend asas, tačiau man pavyko gan greit perprasti daugumą šios TVS savybių ir per savaitę laiko jas praktiškai pritaikyti - atlikti pusę paskirtos užduoties.

Neodan wrote:

Na manau tu pasielgiai labai teisingai ir siaip visos tavo mintis yra teisingos. Siuo atveju, panasu, kad darbdavys norejo pasidaryti atliekamo pinigo (pasinaudojas "nemokama" darbo jega). Siaip tai koks ju bajerys, manau yra financinis nusikaltymas (nelegalus darbo atlikimas). Ziauru kai atsiranda tokiu saraskino kontoru kurios tik ir ziuri kaip isnaudoti esamus/busimus darbuotojus.

Paciam asmeniskai nera teke ant tokiu uzsirauti. O ir paciam kiek teko testuoti busimu kolegu, visad duodavau uzduotis kurios parodo ar jie turi pakankamai bent baziniu ziniu. Bet jos tikrai nebudavo komercines (tai tebudavo testine uzduotis kuri niekaip kitaip nebudavo naudojama).

Siaip siai dienai dauguma darbdaviu yra sukti ir iesko darbuotojo-kombaino uz minimalia alga.

Ačiū už palaikymą. :)
Man kaip tyčia nesiseka, jau antrą kartą taip apsigaunu. šį kartą bent naudos buvo - kažką išmokau ne vien atsargumo klausimu. :D

minde wrote:

Kažkaip viskas per daug sudėtinga. Aš daug liberaliau į viską žiūriu:

- Darbdavys gali duoti užduotis kokias jis tik nori, jeigu tai jam padės suprasti ar darbuotojas yra tinkamas;
- Darbdavys yra apgavikas jeigu prisidengus "testavimu" ieško sau finansinės naudos žadėdamas darbą;
- Tavo teisė rinktis ar daryti tas užduotis, ar persigalvoti aplamai dėl darbo;
- Jeigu tai yra komercinė užduotis ir už ją nesumokama tai vistiek tu ją gali atlikti jeigu labai nori įsidarbinti toje įmonėje;
- Bandomasis laikotarpis yra darbo kodeksu apibrėžtas susitarimas, o darbas be sutarties jau įstatymų pažeidimas;
- Kiek laiko gali skirti pokalbiams dėl darbo / testinėms užduotims kiekvienas nusistato pagal save; Aš tarkim negaiščiau daugiau negu 1-2 dienas (tikriausiai į google galima įsidarbinti po kelių telefoninių pokalbių, kurie sumoje neužtruks daugiau negu 8 val.);

Sutinku, kad darbdavys gali užduoti bet kokias užduotis, tačiau jeigu prieš jas užduodant buvo sutarta kažkas to susitarimo privalo laikytis abi pusės. Ar ne?
O komercinė užduotis, kaip ir minėjote jau ir būtų įstatymų pažeidimas. :)
Net jeigu sumokėtų į tokią firmą vien iš principo asmeniškai neičiau dirbti, į kodėl - labai paprastas atsakymas - nepasitikėjimas.

Re: Darbdaviai ir jų politika

Na toks įdarbinimo procesas tikrai nėra normalus. Užduočių sprendimui tikrai turi pakakti 1-2 dienų. Jei ne paslaptis kokia įmonė? Manau kitiems besidarbinantiems tai gali būti aktualu.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

7 (edited by md5 2012-01-18 18:18:56)

Re: Darbdaviai ir jų politika

Kadangi per dvi savaites tikrai išalkstama, tai reikėjo pasiūlyti sudaryti autorinę sutartį, šiuo atveju kandidatas atlikęs užduotį būtų vertinamas dvejopai, darbas atlikas pagal kriterijus + finansai (o jeigu darbas neatliktas, sutartis nutraukiama be pretenzijų - kandidatas netinkamas), bet ar jis tiks dirbti įmonėj jau sprestų vyriausybė.
čia būtų ir motyvacija įsidarbinti, ir abipusė nauda.
Nereikia pamiršti, kad darbdaviui darbuotojas  buvo reikalingas jo produktų tobulinimui (o tai specifiniai produktai kur reikia laiko perprasti).
Na jeigu sukčių kontora pasitaikė, jokie dėsniai pas jų ir negalioja.

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Darbdaviai ir jų politika

md5 wrote:

Kadangi per dvi savaites tikrai išalkstama, tai reikėjo pasiūlyti sudaryti autorinę sutartį, šiuo atveju kandidatas atlikęs užduotį būtų vertinamas dvejopai, darbas atlikas pagal kriterijus + finansai (o jeigu darbas neatliktas, sutartis nutraukiama be pretenzijų - kandidatas netinkamas), bet ar jis tiks dirbti įmonėj jau sprestų vyriausybė.
čia būtų ir motyvacija įsidarbinti, ir abipusė nauda.
Nereikia pamiršti, kad darbdaviui darbuotojas  buvo reikalingas jo produktų tobulinimui (o tai specifiniai produktai kur reikia laiko perprasti).
Na jeigu sukčių kontora pasitaikė, jokie dėsniai pas jų ir negalioja.

Visiškai pritariu.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Darbdaviai ir jų politika

o ka manot apie internetines progrmuotoju idarbinimo vietas, girdejau kad yra kazkokios uzsienietiskos, uzsiregistruoji, ir ten kazkaip  tai siulo darba, atlieki ir gauni pinigus.

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

Re: Darbdaviai ir jų politika

Prieš indus ir kiniečius nelabai pakonkuruosi. Jiems 5$ užtenka dvi šeimas išmaitinti 1.5 mėnesio, o darbą atlieka +- taip pat :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Darbdaviai ir jų politika

skuelas: http://www.freelancer.com/ bet kaip zygis sakė, nelabai pasipriešinsi prieš indus ir čiūrkas.
qutwala: Kokia įmonė? Taip susidaro įspūdis arba profis arba e-dit :)

Re: Darbdaviai ir jų politika

Smagu, kad neapleidot temos bei radot ką parašyt. :)
@md5, be abejo su tavimi sutinku, turbūt ateityje jeigu pasitaikytų panašių situacijų reikės pasinaudot šia galimybe.

Kadangi atsirado keletas susidomėjusių kas per firma bei atsižvelgiant į tai, kad firmos atstovai nebuvo suintersuoti bandyti išsiaiškinti esamą situaciją ar ją spręsti jau nekalbant apie paprasčiausios iniciatyvos rodymą, manau teisingai pasielgsiu atskleisdamas firmos pavadinimą. (redaguotas pirmas post`as). :)

@Min2liz, na ne, ne profis ir ne e-dit, kadangi man nėra svarbi darbo vieta dairausi šiek tiek plačiau nei vien po Klaipėdos regioną. :)

Re: Darbdaviai ir jų politika

Teko pirkti domenus per owexx, o čia ne gerai žinomo Lietuvoje veikėjo Awex'o kompanija? (-;

Re: Darbdaviai ir jų politika

Na va kaip pasirodo būna, iš pažiūros nieko blogo nesimato, bet va... Todėl ir svarbu bendruomenėje dalintis tokia patirtimi. Spaudžiu dešinę.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

15 (edited by qutwala 2012-01-20 12:13:36)

Re: Darbdaviai ir jų politika

minde wrote:

Teko pirkti domenus per owexx, o čia ne gerai žinomo Lietuvoje veikėjo Awex'o kompanija? (-;

Asmeniškai negirdėtas toks, tad ne kažką čia galiu pakomentuoti daugiau. :)
Gali kokią nuorodą turi ar gali plačiau parašyti? :)