Topic: pagalba su css

Pradejau ir as po biski css dometis.. klausimas yra kaip man ideti nuoroda i paveiksliuka su div'u logo1?
svetaines testinis adresas yra http://b.nereal.us/
iejus i vidu irgi taip pat kreivai gaunasi su logo2. kai ziuri per firebug'a man kazkodel uzejus ant mineto div'o nuspalvina visa nuoroda per visa ploti, kaip padaryti kad butu tik ant paveiksliuko..
dar beda yra pirmajame puslapyje kai narsykle pasidarai Restore (ne per visa langa-maximize) ir resizini, nukerta paveiksliuko apacia.

Re: pagalba su css

dar pamirsau uzklausti del vidinio puslapio fono. man draugas patare daryti lenteleje.. kaip man tusciajame puslapyje nuspalvinti fonus kaires ir desines iki puslapio apacios (footerio) ? ar yra kazkoks css budas?

Re: pagalba su css

majklas wrote:

dar pamirsau uzklausti del vidinio puslapio fono. man draugas patare daryti lenteleje.. kaip man tusciajame puslapyje nuspalvinti fonus kaires ir desines iki puslapio apacios (footerio) ? ar yra kazkoks css budas?

taip, yra krūva būdų su CSS, štai todėl reikia biški plačiau pažvelgtį į žinių trūkūmą (kur prasideda draugas sakė....).
Praktikai mokykis iš jau sukurtų pavyzdžių, supratimui pagreitinti FIREBUG arba DRAGONFLY naudok.
Arba literatūrą skaitai arba www erdvės.

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: pagalba su css

tai as juk minejau kad su firebugu ieskau klaidu.. man idomu kaip tai padaryt

Re: pagalba su css

Norint išmokti rašyti pirmiausia reikia raides pažinti. Tas pas galioja ir rau, pradėk mokytis CSS sintaksę, kad galėtum kurti su CSS.

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: pagalba su css

as aisku visada atviras pasiulymams..
ir prasau nerasyti w3cschools arba tizag arba csstricks ir t.t.
kur kaip ka nuo nulio mokytis, kad ir durnam butu aisku..

Bet, del tos lentutes, gal galit pasakyti kaip div'a arba lentute nuspalvinti iki puslapio apacios?
man sake kad be js niekaip..

Re: pagalba su css

Sveiki,
dabar noriu rimtai helpo..
ar yra kazkoks budas kad visiems su skirtingomis monitoriu rezoliucijomis rodytu tiek vidurini paveiksliuka viduryje, tiek ir meniu po juo?
adresas http://b.nereal.us
t.y. reikia atsisakyti background:center 200px ir dayti center center, bet tada meniu nepagaunu kad butu visada po tuo paveiksleliu..

Re: pagalba su css

rimtas helpas> perskaityk w3schools pagrindus, bus aiskiau.

Nes dabar net neina suprasti ka rasai

Re: pagalba su css

Ajaks wrote:

rimtas helpas> perskaityk w3schools pagrindus, bus aiskiau.

Nes dabar net neina suprasti ka rasai

skaityk pirma posta, kad man nereikia rasyti ka kur skaityti, geriau pagelbetum, nes cia visi mandri parasyti W3C..

Re: pagalba su css

pagalbos apimtis bus tokio pacio kiekio kaip W3C. Tai kam kopijuoti viska is ten? Gali pats nueiti ir jei kils klausimu is ten, paklausk.

Re: pagalba su css

as suprantu kas ka reiskia, man tik idomu ar galima taip padaryti?
Esme tokia: zmone su mazesniu resolution mato balta paveiksliuka ne per viduri ekrano.. as ji padares su top:200px, bet reiketu daryti center.
Kai padarau center, man meniu nusimusa ir as jo nepagaunu kad butu po tuo paveiksliuku keleta pixeliu..
jeigu man kasnors pagelbetu su KONKRECIAIS patarimais, buciau LABAI dekingas..

12 (edited by Ajaks 2012-02-15 20:55:39)

Re: pagalba su css

Ka reiskia 'meniu nusimusa' ? Kur jis turi buti?

Man ji rodo iskarto po balta juosta

13

Re: pagalba su css

majklas,
skirtingom rezoliucijom reikia individualiai pritaikyti.
Clear, float naudojai?

Kiek maigyklių sudėvėjai ?