Topic: VPSnet.lt atnaujinimai bei akcija

Kaip jau supratote mes niekada nestovime vietoje ir visuomet stengiamės pagerinti paslaugų kokybę nedininant jų kainos. Todėl ne išimtis ir šis kartas.

Visų pirma, visiems VPS planams (išskyrus VPS-1) ženkliai padidinome CPU (procesoriaus) kiekį. Kaip pavyzdį paimkime VPS-3 planą: jis turėjo 1,6 Ghz spartą, o dabar turės 2 Ghz; VPS-8 turėjo 11 Ghz, nuo šiol turės net 15 Ghz!
Be to, norėtume pabrėžti, jog vien Ghz'ais tiksliai neapibrėžiama tikroji procesoriaus sparta. Pas mus beveik visuose serveriuose yra naudojami naujausi Intel Sandy Bridge architektūros procesoriai, kurie yra našesni bei spartesni už senesnės kartos i7 ar kitus procesorius, todėl pasirinkę mus Jūs gaunate daugiau nei pirkdami kitur.

Taipogi buvo atnaujintas operacinių sistemų sąrašas, todėl galite rasti naujausias debian-6, centos-6 bei kitas, tiek 32 tiek ir 64 bitų, operacines sistemas.

Na ir paskutinis dalykas, kuris Jus pradžiugins, ko gero, labiausiai - skelbiama visų labai laukta Akcija visiems VPS planams!
Perkant bet kurį VPS planą nesvarbu kuriam laikotarpiui (mėnesiui, trims, pusei metų ar kt.) bus pritaikyta net 40% nuolaida! Akcija taikoma tik naujiems VPS užsakymams (pasinaudoti gali visi, tiek esami tik ir būsimi vartotojai įsigyjant Naują VPS).

Pavyzdžiai:
Be akcijos perkant VPS-1 planą mėnesiui, kurio standartinė kaina yra: 18 Lt/mėn., dabar, tarkim mėnesiui, kainuos tik – 10,8 Lt/mėn.
Be akcijos perkant VPS-7 planą trims mėnesiams, kaina buvo: 267,3 Lt, o dabar tik – 178,2 Lt.
........ ir t.t.


O tie kurie turi esamus VPS planus galės pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu ir prasitęsti VPS galiojimą daug pigiau!
Tęsiantis bet kurį VPS planą 3 mėnesiams bus pritaikyta 25% (paprastai taikoma 10%) nuolaida, o tęsiantis pusei metų - net 30% (paprastai taikoma 15%) nuolaida!Išsamesnę informaciją rasite mūsų tinklalapyje – www.vpsnet.lt/akcijosPaskubėkite, akcijos laikas ribotas! Akcija galioja iki kovo 31 d. (imtinai).