Topic: Properties rūšiavimas

Sveiki,

bendresnio pobūdžio klausimas. Kaip surūšiuojami objekto savybių vardai juos išrašant? Aišku, jog ne pagal abėcėlę.

Sakydamas išrašant turiu omenyje:

for(name in obj) ...

Re: Properties rūšiavimas

Turėtų būti pagal aprašymo eilės tvarką

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Properties rūšiavimas

Pasirodo, jog tvarka priklauso nuo naršyklės. Visos naršyklės išskyrus chrome ir opera išrašo ta tvarka, kuria buvo įrašytos. Chrome ir opera iš pradžių išrašo savybes, kurių vardai gali būti verčiami į skaičius.

Pavyzdžiui, kodas:

var obj = {
  "first":"first",
  "2":"2",
  "34":"34",
  "1":"1",
  "second":"second"
};
for (var i in obj) { console.log(i); };

Firefox naršyklėje:

"first",
  "2"
  "34"
  "1"
  "second"

Google Chrome naršyklėje:

  "1",
  "2",
  "34",
  "first",
  "second"

Plačiau http://stackoverflow.com/questions/2807 … 861#280861

Re: Properties rūšiavimas

:)

Aišku neklaust tikriausia, kam tau to reikia?

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Properties rūšiavimas

Ne, neklausk. Nes zmogaus smegenys per daug mazi kad galetu aprepti visas imanomas kombinacijas kam kada ir ko prisireikia ;)

Re: Properties rūšiavimas

Na tiesiog turiu įtarimą, kad yra geresnis būdas tai problemai spręsti. Bet kai situacija neaiški - nesiryžtu siūlyt :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Properties rūšiavimas

Turbut 8/10 atveju yra geresnis sprendimas. Bet ar reikia to geresnio ir kiek papildomu pastangu tai kainuos. Give users what they want :)

Re: Properties rūšiavimas

Su tokiu požiūriu programuotumėme tikriausia visi su paskaliu ir važinėtumėme arklių traukiamais vežimais (aka karietomis) :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Properties rūšiavimas

programuotu kas? tu ar jis? nes tavo darbas != jo darbas ir tavo tikslas bei rezultatas <> jo tikslas bei rezultatas ;)

Re: Properties rūšiavimas

zygis wrote:

:)

Aišku neklaust tikriausia, kam tau to reikia?

Kadangi išrašymo tvarka man buvo svarbi, norėjau būti tikras, jog ji bus vienoda visose naršyklėse. Baigėsi tuo, jog savybių vardus sudedu į masyvą, jį surūšiuoju kaip man patogu ir gaunu objekto savybių vertes naudodamas vardus iš masyvo.

Re: Properties rūšiavimas

andriusfm wrote:
zygis wrote:

:)

Aišku neklaust tikriausia, kam tau to reikia?

Kadangi išrašymo tvarka man buvo svarbi, norėjau būti tikras, jog ji bus vienoda visose naršyklėse. Baigėsi tuo, jog savybių vardus sudedu į masyvą, jį surūšiuoju kaip man patogu ir gaunu objekto savybių vertes naudodamas vardus iš masyvo.

Jap, tą ir būčiau siūlęs.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer