Topic: Automatinis įrašų ištrynimas kai persipildo pašto dėžutė

Sveiki, ieškojau Jūsų puslapyje apie automatinį ištrynimą, bet teradau tik su laiku kai praeina 2 savaitės, o man reikia kai persipildo asmeninių žinučių vadinama pašto dėžutė istrina seniausius paskutinius irasus, kurie virsija riba.Mėginau su limit, bet man neveike:

// išgauna esamų žinučių skaičių pagal gavėjo id g_id. $data kintamasis sukuriamas prisijungus, kuriame paimti vartotojo duomenys is db
$pm_num = mysql_num_rows(mysql_query("SELECT * FROM zinutes WHERE g_id='".$data['id']."'"));
if($pm_num > 50) {
mysql_query("DELETE FROM zinutes WHERE g_id='".$data['id']."' ORDER by ASC LIMIT 50,$pm_num") or die(mysql_error());
}

man atvaizduoja die:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '57' at line 1.

57 reiskia zinuciu skaiciu...
Gal galit padėt, būčiau labai dėkingas :)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Automatinis įrašų ištrynimas kai persipildo pašto dėžutė

DELETE FROM `zinutes` WHERE `g_id`=1 ORDER BY `date` DESC LIMIT 7; /* 57 - 50 = 7 */

3 (edited by RedLynx 2012-04-23 11:22:49)

Re: Automatinis įrašų ištrynimas kai persipildo pašto dėžutė

Labai dėkoju, labai pagelbėjo, beje, aš naudoju ASC ir man ištrina seniausius įrašus, o naujausius palieka... Kaip ir turi būti.