Topic: Google rango (ne)praradimas

Taigi yra klientas mano kuriam reikia atnaujinti sistemą. Iš nezinomos sistemos i drupal. Zodziu viska pakuriau gatavas produktas, bet kilo klausimas ar nenukentės googole rangas paieškoje t.y. kai vedi paiešką pagal raktažodžius į google išmeta dabar kone pirmuose vietose. Bet kai atnaujinsiu galiv prapult, nes esu girdėjęs kad 'nusimušt' gali... Ką galite man patart? :)

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

Re: Google rango (ne)praradimas

Na yra trys variantai:
1. pagerinsi situaciją
2. pabloginsi situaciją
3. situacija nepasikeis

Google turi daug kriterijų pagal kuriuos nustato tavo vietą paieškoje, todėl norint atsakyti į tavo klausimą - reiktų nagrinėti kiekvieną iš jų.
Jei keičiasi url adresai tuomet reikalingi redirektai, kad iš paieškos (kur kelias dienas tikrai bus tik seni linkai) atėjęs žmogus nepamatytų užrašo "puslapis nerastas".

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Google rango (ne)praradimas

Jei adresai nepasikeite, tai is vis jokio skirtumo nepajusi. Jei adresai i turini keitesi, reiktu sutvarkyti nukreipimus (HTTP headeris 301 Moved permanently)

Re: Google rango (ne)praradimas

Neodan wrote:

Jei adresai nepasikeite, tai is vis jokio skirtumo nepajusi. Jei adresai i turini keitesi, reiktu sutvarkyti nukreipimus (HTTP headeris 301 Moved permanently)

Na sugadinti tai ką turi pakankamai lengva, neužtenka vien tik susitvarkyti su url'ais. Net puslapio sparta įtakoja rezultatus, o ji paprastai keičiasi, tik neaišku į kurią pusę :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Google rango (ne)praradimas

Jo drupalas labai leta sistema...

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

Re: Google rango (ne)praradimas

Na gal  tą lėtumą iššaukia kažkokie moduliai, konfigūracija arba client-side.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer