Topic: Ieškom kolegos, bendraminčio

Turime įdėją ir ją įgyvendinti reikia kolegos programuotojo. Jei susidomėtum iš karto pasirašytume darbo, konfidencialumo ir būsimo pelno dalybų sutartį. Projekto vystymo metu skirtume dalį lėšų jūsų uždarbiui ( pragyvenimui :) ).
Kiek teko domėtis ir klausinėtis, programuotojai šią įdėją priskiria prie sunkesnių projektų, taigi jei yra noro ir sugebėjimų pabandyti tai įgyvendinti prašau rašyti. Būtų gerai, jei pridėtumėte ir jau įgyvendintus savo darbus, tačiau jei tokių neturite laukiu pasiūlymų su prisistatymu, kodėl jus tai domina ir ką galite.
Su komentarais, kokie brangūs ir visagaliai yra programuotojai prašau nesikreipti, nes be įdėjos negimė ir Facebook :).

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Na galėtumėt bent nurodyti esminius dalykus:
* kokiam mieste randatės (ar nesvarbu kur programuotojas gyvena?);
* kokia planuojama projekto įgyvendinimo trukmė;

šiaip sunku nuspręsti ar projektas domintu ar ne, kai realiai net nežinai apie ką eina kalba.

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Atsiprašau, mes esame Vilniuje, manau programuotojas tinka iš bet kurio Lietuvos kampelio, nes esame didelis kaimas juk :), o ir daug darbų galima nuveikti interneto priemonių pagalba.
Kadangi aš ne didelė žinovė, tai nežinau kiek projekto įgyvendinimas gali tiksliai užtrukti ,tik vienas programuotojas paminėjo, kad žinovui tai gali užtrukti nuo 1iki 2 mėn. Bet kaip žinome, kad kiekvienas skirtingus darbus, skirtingai atlieka.
Galiu tik pasakyti tik apie ką kalba tikrai neina :) tai nebus e-parduotuvė, ir ne jokie žaidimai.

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Kaimietis programuotojas ;0

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Projekto biudžetas tikriausiai neskelbiamas?

O daugiau informacijos tik susitikus akis į akį?

Turėčiau mažiau veiklos, tai butu įdomu ir daugiau sužinoti :)

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Pabandykit aiškiau pristatyti kas per "idėja" ar "projektas", kokio konkrečiau programuotojo su kokiais įgūdžias reikia ir kokios darbo/bendradarbiavimo sąlygos. Visi juk kažkur specializuojasi, planuoja laiką ir pajamas. Taip pat, galbūt Jūsų "projektas" yra toks, kur reikėtų padirbėti iš idėjos ar už simbolinį atlygį, gaunant kažkiek % "akcijų" jeigu projektas būtų sėkmingas ir 0 jeigu nesėkmingas. žodžiu, kuo tiksliau viską apibūdinsite tuo daugiau šansų surasti tinkamą žmogų/-es.

7 (edited by Neodan 2012-06-08 12:15:07)

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

to md5: nesiparink, as esu kyles is tikro kaimo ir esu programuotojas (-;

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Neodan wrote:

tp md5: nesiparink, as esu kyles is tikro kaimo ir esu programuotojas (-;

Aš taip pat... , bet rasizmu ir neišprusimu dvokia tokie papostringavimai, jog Lietuva - didelis kaimas. Nereikia menkinti savęs ir savo šalies kitų akivaizdoje, čia temos autorei :)

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Nepykite, bet tikrai esame kaimas ir ypač dėl savo pažiūrų. Skaičiau daugelį programuotojų forumų ir blogų, norėjau gauti didesnės info ko galiu tikėtis iš savo įdėjos įgyvendinimo. Ir jei jums įdomu tai Lietuvoje nieko. Nes čia visi profai, visi dirba tik už 10k ir t.t. O kai paprašau parodyti savo darbus tada pasirodo, kad tas profas nieko nėra įgyvendinęs, nes turbūt laukia ir lauks dar 10 metų, kol jam kas mokės tokius pinigus. Tai tokia tą mūsų išprususi Lietuva. O prisijungusi prie užsienio forumų, gavau daug labai nemokamos info, nuorodų ir pasiūlymų dirbti. Nes jie supranta, kad tik turėdamas ką parodyti klientui, gali sulaukti daugiau pelningų užsakymų. Kas mane vis tiek verčia ieškoti Lietuvoje ? Nes mūsų kaimas mažas, net ir į tolimiausią kaimelį galima nuvažiuoti dienos bėgyje, todėl taip ir parašiau. Nes tuos pinigus ir savo laiką, geriau skirčiau investuoti į programuotoją, negu į keliones pas jį. Ir mano surasti žmonės paskaičiavo, kad darant su jais laikas pailgėtų iki pusės metų ir ilgiau. Jie patys pirmiau patarė paieškoti dar čia. Nepykite čia toks mano atsakas į paskutinę žinutę. Nesu rasistė, o apie savo išprusimą tikrai nepasakosiu.
įdėja yra tam tikrą informaciją teikiantis puslapis, kuris turi būti pririštas prie žemėlapio, su forumu ir dar kai kuriomis smulkmenomis. Minėjau, kad susitartume dėl tam tikro užmokesčio projekto metu ir po jo, o paskui viskas priklauso nuo įdėto darbo, požiūrio ir sekmės.

10

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

miela Ugne,
ta demagogija dėl nerandamų dabuotojų ar jų kultūros, informacijos nesidalinimo ne programuotojo reikalas. Be to, nereikia maišyti programuotojo su projektų vadovu. Ką programuotojas gali pasakyti apie Jūsų projektą, jo sėkmingą ateitį ? :)

Naujos įdėjos pradžiai gal reikia pasistengti kokią prezentaciją pasidaryti ar kažkaip linksmiau parodyti projekto gaires, o ne vien kelių eilučių sakinį suregzti, jog reikalingi žmonės "super" įdėjai įgyvendinti ir tikėtis, jog kandidatai puls dempinguoti kainas :)

visgi neieškokit programuotojo - projektų vadovo viename :)

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Na dėl susidariusio vaizdo tikriausia kalti pasitaikę žmonės, bet kol nekalbėjote su VISAIS, todėl negalima visko taikyti šalies mastu.
Iš kitos pusės - jei sunku rasti gerą programuotoją, tai tikriausia dėl to, kad jie jau dirba įmonėse ir pašaliniais darbais neužsiima. Aišku yra laisvai samdomų programuotojų, tačiau dirbančių kokybiškai nedaug. Bet yra.

Dar vienas niuansas yra tai, kad šiame skelbime labai daug miglos. Kuo daugiau miglos - tuo mažiau garantijų. Jūs bijote kažką papildomai pasakyti, o programuotojai bijo siūlytis. Todėl taip ir gaunasi, kad čia arba baisūs profai arba apsišaukėliai :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Tikriausiai taip ir pasitaikė, o aš vilties neprarandu todėl rašau čia. Gal ir ne vietoje ir negražiai pasakiau, bet mane kažkodėl rasizmu pradėjo kaltinti :)
Taigi toliau, man reikalingas tik programuotojas, ne projekto vadovas. Aš jam pasakau, ko aš tikiuosi, jis pagalvoja kiek tai užims laiko ir darbo ir tada kalbamės dėl kainos projekto metu ir po jo. Kalba eina ir apie darbą su projektu, jo gyvavimo metu. Programuotojas gauna visas teises į savo gaminį ir turi ką parodyti kitiems. Ir tikriausiai suprasite apie nenorą skelbti detalesnę info viešai.

Re: Ieškom kolegos, bendraminčio

Aš galiu tik pasikartoti, kad programuotojas - pakankamai plati savoka.

Iš sakinio "tam tikrą informaciją teikiantis puslapis, kuris turi būti pririštas prie žemėlapio, su forumu ir dar kai kuriomis smulkmenomis" labai sunku netgi pasakyti ko Jums tiksliau reikia. Pvz. aš pagrinde užsiemu back-end sistemomis (TVS, integracijos, duomenų bazės ir pan. - dažniausiai tai, ko nemato tinklapio vartotojas, bet tai ką mato tinklapio administratoriai). Tai man ir neaišku ar galėčiau Jums siūlyti savo paslaugas ar ne.

Galbūt Jums reikia front-end, back-end, techninio dizainerio viename +- dar kažko - būna ir tokių žmonių, bet tik juos gerai viską išmanančius sunkiau rasti. O galbūt Jums reikia tik sujungti google maps + forumas + wordpress, ir ką galėtų atlikti žmogus per kelias valandas - lieka neaišku.

Galiu tik pasakyti, kad kuo tikslesnę norimų darbų specifikaciją pateiksite - tuo tinkamesnį žmogų greičiau rasite - nereikės kiekvienam individualiai pasakoti tą-patį-per-tą-patį.

Tikiuosi čia nėra vienintelė vieta, kurioje ieškote žmogaus - jeigu taip - parašykite, nurodysime ir daugiau "žuvingų vietelių".

Taip pat rekomenduoju pasinaudoti http://www.linkedin.com, http://www.uzdarbis.lt, http://www.contract.lt ir pan.
Kartais, startup tipo projektams naudinga pasinaudoti BARCamp'ais ir/ar HUBCamp'aos ir ten surasti tinkamų "kolegų" (-;

P.S.: kaip galėtų atrodyti protingi darbo skelbimai, prie dėl kurių nekiltų didelių ginčų: http://www.nfq.lt/darbo-pasiulymai