Topic: Reikia pagalbos

Sveiki. Man reikia padaryti kompiuteriu rezervacija su php ir sql. Gal turit minčių. Esu pasidaręs kompiuterių lentelę. Rezervaciju lentele
atrodytu maždaug taip:

ID
Kompiuterio_id
Laikas
Data
Trukme

Pvz. laiką, trukmę eitų pasirinkti iš kitos lenteles su dropdown meniu, tačiau ką man naudoti int ar time tipus, kad veliau butu kaip nors
imanoma suprogramuoti, kad neišeitu pasirinkti jau užimto laiko. O kadangi dar yra trukmė, reikės padaryti, jog kaip užimtą laiką rodytų ir
į tą trukme įeinantys laikai. Gal kas ką panašaus darėt ir turit ką patarti?Esu gan didelis naujokas tai labai aukštais terminais pasistenkit nerašyti, ačiū. :)

Re: Reikia pagalbos

Nieko čia sudėtingo, tik nekišk visko į vieną lentelę, nes kitaip strigsi.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Reikia pagalbos

nu nelabai pagelbėjo tavo atsakymas:D

Re: Reikia pagalbos

Cia yra tikrai labai lengva uzduotis, taigi netingek pasukti savo makaules :)

Jei neisivaizduoji kaip viskas turetu veikti, pamegink veikimo logika pasipiesti ant lapo.

Re: Reikia pagalbos

Na jums lengva, o aš neseniai tik kažką pradėjau gaudytis.Tiesiog nelabai įsivaizduoju kaip geriau daryti ar leisti vartotojui rinktis valandas ir minutes atskirai is dropdownu kaip int, ar iskart visa laiką ir visa trukme is dropdown bet ne int o time tipas būtų:D

Re: Reikia pagalbos

Ar laikas uzimtas ar ne, tau vistiek reiks tikrinti. Programavime nera jokio magic, cia viskas veikia taip, kaip sukodini. Jei darai mokinimosi tikslais (4fun), tai pradziai pasidaryk bet kaip, kad tik veiktu. O paskui jau gali ziureti kaip optimizuoti :)

Optimaliausi sprendimai visuomet labai priklauso nuo konkreciu salygu, taigi nera vieno, universalaus ir geriausio sprendimo.

Re: Reikia pagalbos

tai kad ne 4 fun darau, tai galėtumėt ką geriau patarti, o jai ne tai geriau ir nerašykit supratau mintį ką čia rašot