1 (edited by Gercass 2012-11-26 19:55:59)

Topic: Array offset padekit

if(isset($menu[1]) && is_array($menu[1])){
            }else{$menu['1'] = '0';}

kaip kitaip parasyt jai $menu[0] visad egzituoja o 1 ne visad kokie butu sprendimai. Esme ta kad man dabar if bet kokiu atveju else

Re: Array offset padekit

Gercas, tokius gudrius ir suktus klausimus geriau klausk php.lt forume, mes per silpni.....    (-;

Re: Array offset padekit

aciu uz demesi as vakare tiesiog pervargstu ir priveliu pamiegu 30min ir istaisau


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Array offset padekit

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/25356666.jpg

Re: Array offset padekit

coool pasisnekejom

Re: Array offset padekit

Tai jau susitvarkei?

Re: Array offset padekit

susitvarkiau as sakau visa diena programuoju paskui kaip per mutika pradeda suktis zvaigzdutes ir tada nusirasu i kaire arba desne va kaip dabar valanda poilsio.

Re: Array offset padekit

Tai kankiniesi?

9 (edited by Gercass 2012-12-01 08:30:09)

Re: Array offset padekit

žiūrėkit kaip rimtai sutvarkyt šitą reikalą, ką aš padariau tai ne sprendimas !!!
O yra taip $array = array('0'="yra", o 1 neegzistuoja);. Aš priskiriu $menu0=$array[0]; ir su if noriu padaryt taip, kad nebūtų offset`o if (kažkas?) $menu1=$array[1];. Tai kaip turėtų atrodyt tas ifas kažkas? O ištikrųjų man reikia jeigu neegzistuoja array[1] priskirti $menu 0. Bandžiau su empty, isset ir kitais, gal kažką praleidau.

10

Re: Array offset padekit

wow, 5dienos šitam reikalui ... tai gal dar nepailsėjai ?

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Array offset padekit

md5 pailsejau as tik errora toi vietoi isjungiau o mysql int duombazej man 0 gaunasi taip kaip reikia o jai nepadedat tai shudo nemalkit.

12

Re: Array offset padekit

Gercass wrote:

md5 pailsejau as tik errora toi vietoi isjungiau o mysql int duombazej man 0 gaunasi taip kaip reikia o jai nepadedat tai shudo nemalkit.

padėsiu, jeigu parašysi, kur tau čia buvo klaida tame kode :)

if(isset($menu[1]) && is_array($menu[1])){
            }else{$menu['1'] = '0';
}
Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Array offset padekit

man if`as neveikia kaip su if`u nurodyt jaigu neegzistuoja kad buu menu 0
o yra taip

$post  = 'a|';
$menu = explode('|'.$post);
//priskyrimas mysql
$data['menu0'] = $menu[0];
//ir
$data['menu1'] = $menu[1];

14 (edited by Min2liz 2012-12-01 21:27:07)

Re: Array offset padekit

Realiai md5 šifravimas prieš tavo sąkinius yra kaip saldainis. Jokios skyrybos, nafyk ji reikalinga taip?

Ok, ką man pavyko iššifruoti iš tavo pasakymų, tai tu nori kad jeigu masyvo (Array) raktas (index) 1 (vienas) yra nenustatytas (!isset), tuomet nustatytų masyvo (Array) pradinio (0) rakto (index)  kažkokią reikšmę?

Ir aš nepailsėjęs šį kartą esu, bet gal suveiks. Neesu 100% garantuotas, nes tokias bėdas sprendžia PHP  pro:

$data['menu1'] = (isset($menu[1])?$menu[1]:$menu[0]);

15 (edited by Gercass 2012-12-02 08:55:09)

Re: Array offset padekit

ne kaska nusirasei. :) va taip kaskasip turetų atrodyt:
$data['smid'] = $menu[1]? !empty($menu[1]):empty($menu[1]);
aciu uz pagalba nuosirdziai eingas bet ne tsa variantas atsiprasau kad nemokejau is anksto paaiskint ko noriu.

cia vyks php renginys http://www.facebook.com/events/257540784372342/