Topic: js timeris

http://keith-wood.name/countdown.html
Taigi radau si geri. Jo man reikes kai nueisiu i puslapi timeris rodys kad liko N laiko, o kai paspaudu formos submit, pradeda eiti timeris. Ir baigus laikui turetu atlikti kokius nors mysql veiksmus su db.
Kaip tai padaryti nes su js as visiskai zalias?

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

Re: js timeris

Panašu, kad visiškai neskiri client side nuo server side. Tas JS timeris yra tik informacija lankytojui, o visi mysql dalykai ir tavo taimeris turi būti serveryje.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: js timeris

Skiriu tik nesupratu kaip igyvendinti ko man reikia.

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

Re: js timeris

Kurios vietos? Formos nemoki aprašyt? Submito rezultatų negali gaut? Mysql veiksmai kiša koją? Ar tiesiog nemoki atvaizduoti šito taimerio?

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: js timeris

Tiesa neparasiau smuliau kokios problemos :) Timerio su js atvaizdavimas kaip ir tvarkoje, useris matys  laika. Problema kad tai tik client side timeris. Man butu gerai kad kas paaiskintu kaip padaryti kad po submito paimtu is db duomeis siuo atveju laiko limita kuris bus nustatytas (tas man suprantama tik nezinau kaip panaudoti su server ir client timeriais), ir pradetu laikas suktis ne tik server puses bet ir taip pat sinchronizuotu laiku ir js ji atvaizduotu, o po laiko baigties atliktu is serverio puses su db veiksmus ir ismestu js pranesima kuris numatytas bus is js puses.

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

Re: js timeris

Tai įsirašai į DB laiką kada tau reikia kažką padaryt, o su cronjob tikrini ar nereikia atlikti kažkokių veiksmų. Kaip suksiesi su sekundžių tikslumu - jau paties reikalas. Visgi jei reikia tam tikru laiku (sekundžių tikslumu) atlikti kažkokius veiksmus - tai jau yra bloga architektūra. Geriau įrašyk pakeitimus iškart ir nurodyk nuo kada jie įsigalioja (papildomas stulpelis).

Pirmiausia reikia suprojektuoti visą sistemą, o ne vėliau galvoti, kaip ant griuvenos reikia padaryti tą ar aną :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: js timeris

Ar kas galit pabandyti pas save atskirai pasileisti su tekstu callback varianta is
http://keith-wood.name/countdown.html" -> callbacks tabas -> 3 nuo virsaus 'Show message'
Toje svetaineje veikia o man susimetus pas save neveikia, nors viska darau copy-paste.. nu ir nesuprantu ar kreivos rankos ar kavos per daug isgeriau ar ten kokia klaida :)

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

8 (edited by zygis 2013-01-07 19:30:38)

Re: js timeris

Tai nereikia spelioti, o reikia debugint. Atsidarai su firebug, įjungi visus panelius ir žiūri ar yra koks error consolėje.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer