Topic: Elektroninės cigaretės

Sveiki. Jau kurį laiką esu susidomėjęs elektroninėmis cigaretėmis. Atkasiau čia štai tokį www.ecodumas.lt straipsnį.

Rūkote?  Ar esate atkreipę dėmesį į kasdieninius sunkumus, kuriuos Jums sukelia jūsų pomėgis  -  nemalonus kvapas iš burnos,  vis labiau gelstantys dantys? Norite atsikratyti žalos organizmui, peleninių, bjauraus kvapo bei masiško oro užterštumo? Jūs turite išeitį, tai – elektroninė cigaretė!

    Mūsų laikais daugelis įprastų daiktų įgauna savo elektroninė formą. Pažangiųjų technologijų dėka, elektroninė cigaretė ne tik simuliuoja rūkymo procesą, ir visiškai jį atkuria.

    2003 metais Pekine, Kinijoje 52-ejų metų farmacininkas, išradėjas, o taipogi rūkalius Hun Lik, pagamino pirmąją elektroninę cigaretę. Jis išrado šį įrenginį po to, kai jo tėvas, taipogi užkietėjęs rūkalius, mirė nuo plaučių vėžio. 2006 metais elektroninės cigaretės pradėjo plisti Europoje bei Jungtinėse Valstijose. žmonės iškart jas pamėgo, tačiau, pradėjus spausti didžiosioms tabako gamintojoms, jos plačiai neišplito bei buvo daug kur uždraustos.

    Pagal savo poreikį Jūs galite naudoti tam tikros nikotino koncentracijos e-cigaretės skysčius. Taipogi, didžiulis kiekis skonių leis Jums paįvairinti kasdieninį rūkymą.

    Pagrindinės elektroninės cigaretės skysčio sudedamosios dalys yra propileno glikolis, augalinis glicerinas bei polietileno glikolis.

•    Propileno glikolis – papildas E1520, leistinas naudoti maisto pramonėje daugelyje pasaulio šalių, naudojamas inhaliatoriuose astma sergantiems žmonėms.
•    Augalinis glicerinas – papildas E422, naudojamas maisto, kosmetologijos bei alkoholio pramonėje
•    Polietileno glikolis – papildas E1521, naudojamas medicinos bei kosmetologijos srityje gaminant kremus

    Egzistuoja trijų tipų elektroninės cigaretės:

o    3 dalių – sudarytos iš nikotino kartridžo, kaitiklio bei atskirai esančios baterijos
o    2 dalių – sudarytos iš sujungtos nikotino kapsulės ir kaitiklio (kartomaizerio) bei baterijos. Išgarina ypač tirštus bei stiprius dūmus
o    1 dalies – vienkartinio panaudojimo elektroninės cigaretės. Puikis variantas pradedantiesiems, neįsitikinusiems e-cigarečių veiksmingumu

    Elektroninės cigaretės yra ypač pamėgtos medžiotojų, kadangi išpučiami garai yra visiškai bekvapiai ir gyvūnai jų neužuodžia.

    Rūkydami e-cigaretes sutaupote pinigus. Viena skysčio kapsulė suplanuota 150-200-ui  įtraukimų, kas lygu 2-3 pakeliam cigarečių.
   
    Baiminatės, jog cigaretė gali ne laiku išsikrauti? Ne bėda! Turite galimybę įsigyti cigarečių su specialiu elektroniniu pakeliu, kurio pagalba Jūsų elektroninė cigaretė išliks įkrauta visur ir visada.
Kadangi elektroninių cigarečių kapsulių skystyje yra nikotino, jos parduodamos tik asmenims nuo 18 metų. Taipogi elektronines cigaretes yra ypač nepatartinos nėščioms bei žindančioms krūtimi moterims.


    Dėmesio! Prieš pirkdami elektroninę cigaretę būtinai įsitikinkite, jog perkate originalų, kokybišką produktą.  Dažnai neišmanantiems pirkėjams būna parduodamos pigios elektroninių cigarečių kopijos už autentiško įrenginio kainą.

    Kadangi elektroninių cigarečių kapsulių skystyje yra nikotino, jos parduodamos tik asmenims nuo 18 metų. Taipogi elektroninių  cigarečių naudojimas yra ypač nepatartinas nėščioms bei žindančioms krūtimi moterims.

    Elektroninė cigaretė gali būti puikia dovana rūkančiam bei norinčiam mesti rūkyti. Nerūkantiems elektroninės cigaretės nėra patartinos, kadangi skystyje esantis nikotinas, kaip ir paprastos cigaretės, sukelia priklausomybę.


Elektroninių cigarečių privalumai

•    Lengvas svoris ir dizainas primenantis paprastą cigaretę
•    Mažindami nikotino koncentraciją jūsų vartojamose kapsulėse jūs galite palaipsniui atsisakyti žalingo įpročio.
•    Nepavojinga aplinkiniams žmonėms kurie kenčia nuo pasyvaus rūkymo
•    Yra galimybė rūkyti be nikotino
•    Galimybė pasirinktį dešimtis skirtingo skonio kapsulių
•    Išsiskiriantys garai yra bekvapiai
•    Galima rūkyti visur, netgi lėktuve
•    Elektroninės cigaretės nesukelia plaučių vėžio
•    Jokių nuorūkų, jums nebeprireiks peleninės
•    Jums nebereikia žiebtuvėlio, cigaretė įsižiebia automatiškai, jums tik pradėjus įtraukti
•    Jokio „rūkorių kosulio“ bei plaučių ligų

    Pamirškite dūmus, kenksmingąsias dervas, plaučius dirginančias medžiagas. įkvėpkite giliau ir pasimėgaukite rūkymu, apie kurį visada svajojote

   

Ecodumas.lt Užtikrina elektroninių cigarečių kokybę bei patikimumą.

Daugiau informacijos adresu www.ecodumas.lt

Ką apie jas manote? Esate bandę, o gal rūkote? Padiskutuokim :)

Re: Elektroninės cigaretės

jeigu nori mesti rūkyti, nuvažiuoji į bielarusiją ir parsiveži rimtų vaistų. Db tiksliai nepamenu kaip jos vadinasi, bet sužinojęs papeistinsiu čia. Nebūkit naivuoliai, priklausomybė ateina ne nuo cigarečių, o dėl jose esančio nikotino.
Organizmas to nikotino nebegamina, kai gauna iš išorės, o tai veikia tiesiogiai centrinę nervų sistemą, dėl to žmonės patampa prikausomi, nes organizmas reikalauja tos medžiagos. Aišku, nieko naujo neparašiau.

Tas, kas siūlo, jam reiktų kiaušinius nupjauti, JEIGU PAčIOJ KINIJOJ YRA UžDRAUSTA, nors ji gamina ???????

geriau pervesk į majo sąskaitą pinigų, bent jau prieš dievą būsi padorus :)))))

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

3 (edited by xeranas 2011-09-18 22:59:36)

Re: Elektroninės cigaretės

Pažystamas turi ir bandė, sako kažkas panašaus į "kaljiana" (turbūt nuo filtro skonio priklauso). šiaip pabandė ir numetė. Vėliau perskaitė nuo rūkymo knyga (berods tą populiaresnę) ir jau 2 mėn nerūko. Aišku tai dar nereiškia kad metė visam laikui, bet šiuo atveju knyga buvo ir pigesnė ir veiksmingesnė už elektronines cigarėtes.

Turbūt neprošal ir kokioj wiki užmest akį: http://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_cigarette

No warning? No action? I hate this situation!

Re: Elektroninės cigaretės

administracijos/moderatoriu vietoje trinciau sia tema.

Re: Elektroninės cigaretės

Netrinu vien dėl komentarų (-; Kadangi kažkas labai greitai pakomentavo + reklamoje yra žodis "eletronininis" (-; tai nusprendžiau palikti....

Kitą kartą tiesiog ignoruokite reklamines žinutes ir jos bus pašalintos..


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Elektroninės cigaretės

žymiai sveikiau ir pigiau nei paprastos cigaretės ;)

Re: Elektroninės cigaretės

Is tavo zinutes taip supratau kad neina trinti pradetu temu? Ir tingi raustis po duombaze ir istrinti per ten? :)

var_dump(0 == 'tekstas'); // TRUE. ar zinai kodel? :)

Re: Elektroninės cigaretės

Nėra problemų trinti temų, tiesiog parašiau, jog jeigu jau pradėjot komentuoti, tai reiškias nenorit, kad ji būtų ištrinta. Nebūtų komentarų būčiau ištrynęs.

Re: Elektroninės cigaretės

akivaizdus seo promotion.
Feero, siaip pasikeite situacija del backlinks ir kadangi jie cia nelabai i tema tai tu i minusa tasku gausi o ne i pliusa ;)

Re: Elektroninės cigaretės

Labai senas bajeris, kad visiškai nekontekste įmestas linkas nieko nereiškia, todėl ir nepergyvenu dėl "spamo" (-;