1 (edited by NimbleP 2014-01-22 12:54:50)

Topic: Ajax naujų duomenų užkrovimas

Sveiki, turiu klausimą, ieškojau daug kur kažko panašaus, bet neradau :|

Taigi man reikėtų naujų įrašų užkrovimo. Yra div'as kuriame turi užkrautus įrašus atvaizduoti. Galiu pasidaryti su ajax, kad atnaujintu, kas 2 sec. php failą ir taip užkrautu naujus įrašus.. Bet nemanau ar tai optimizuota. Man reikia, kad sistemos užkrovimo kodas suveiktu tada, kai yra naujas įrašas mysql lentelėje ir suveikus užkrovimo kodui, naujas įrašas prisidėtu prie senų įrašų. Gal visgi kaip nors tą tikrinimą būtų galima pasirašyt? Užveskit ant kelio :)

Re: Ajax naujų duomenų užkrovimas

Nu tai saugok įrašų atnaujinimo timestamp ir kliento pusėje turėk užkrovimo timestamp, tada per ajax'ą paduosi užkrovimo timestamp, serveryje liks paimti tik įrašus, kurie yra atnaujinti vėliau, negu pas klientą įvyko užkrovimas.

Re: Ajax naujų duomenų užkrovimas

Minde, kaip supratau man reikia mysql laukelyje įrašyti įrašo timestamp, tada klientui užkrauti pirmą kartą visus įrašus. Tada pasirašyti ajax f-ją, kad tikrintu nuo naujausio timestamp, ar yra dar naujesnis, jeigu yra, tada pridėti tą naujausią? Taip supratau?

Re: Ajax naujų duomenų užkrovimas

Taip. Tik dėl tikrinimo: pirmo užkrovimo metu, tu į kliento pusę (JS) pasiimi ir užkrovimo (arba naujausio įrašo) timestamp. Tada kai per AJAX užklausinėsi naujų duomenų, tu tą išsisaugotą timestamp irgi perduosi, tada php/mysql pusėje tikrini naujesnių įrašų (didesnis timestamp negu atsiųstas per AJAX).