Topic: Reikia keletos pagalbos

Sveiki visi nenorejau kurti daug temu, tad viska ko man reiketu parasysiu vienoje temoje, jai galit parasykit ar bent nukelkit link tinkamu manualu.
1. Man duomenis is sql siuo tarpu atvaizduoja taip :
[ 1  ]
[ 2  ]
[ 3  ]
[ 4  ]
[ 5  ]

o reiketu taip:
[ 1  ][ 2  ][ 3  ][ 4  ]
[ 5  ][ 6  ][ 7  ][ 8  ]
[ 9  ][ 10  ][ 11  ][ 12  ]

2.Turiu puslapiavima kuri reiketu pakeisti protingiasniu:

Esamas:

[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20]

Reiketu kazko panasaus:
[1][2][3][4][5][6]...[19][20]

3. kaip padaryti kad duomenys atsinaujintu arba issitrintu kas x laiko ?

Re: Reikia keletos pagalbos

į pirmą ir antra klausimą visko ko tau reikia tai sužaisti ciklais ir masyvais. į trečia reiktų Ajax panaudoti.

Esi jau susipažinęs su ciklais ir masyvais?

No warning? No action? I hate this situation!

3 (edited by klimiux 2012-02-29 16:18:12)

Re: Reikia keletos pagalbos

ne nesu suipazines su ciklais ir masyvais. Gal galetum man suformuoti pagal sita uzklausa kad atvaizduotu 4 linijoje ir poto keltusi i kita linija kur vel kiti 4 butu ir taip 5 linijos.

stai pagal sia funkcija:

$qr = mysql_query("SELECT * FROM draugai where  kam='".$req_user_info['username']."' and priimti='0' "); 
while($ari = mysql_fetch_array($qr)) 
{ 
echo"<a href=\"http://*****/userinfo.php?user=$ari[kas]\">$ari[kas]</a>";
}

Re: Reikia keletos pagalbos

klimiux wrote:

ne nesu suipazines su ciklais ir masyvais

Nemanai, kad vertėtų pasidomėti? :)

į pirmą galima kažką panašaus padaryti. Iš esmės kažką panašaus galima ir į antra klausimą atsakyt. Logika paprasta: masyvas sukamas cikle, ir su if'ais tikrinamos smuklmenos (kada nukirpti ir pan).

$array = array('01', '02', '03', '04', '05', '06', '07', '08', '09', '10', '11', '12', '13');
$itemNumberPerLine = 4;
$lineText = '';
foreach($array as $key => $value){
    if ( !($key % $itemNumberPerLine) ){ 
        $lineText .= '<br/>';
    }
    $lineText .= $value . ' ';
}
echo $lineText ;
No warning? No action? I hate this situation!

Re: Reikia keletos pagalbos

Taip tavo pavizdi supratau, taciau bandau ir niekaip nepritaikau sitam :

$qr = mysql_query("SELECT * FROM draugai where  kam='".$req_user_info['username']."' and priimti='0' "); 
while($ari = mysql_fetch_array($qr)) 
{

Jai gali pritaikyk, ir buciau dekingas jai nukreiptum su nuoroda kur galiu pasimokinti ciklu ir masyvu.

6 (edited by klimiux 2012-02-29 19:57:50)

Re: Reikia keletos pagalbos

Bandziau daug visokiu variantu ir  kolkas pavyko dalinai su situo :

$qr = mysql_query("SELECT * FROM vaizdeliai where  patvirtinimas='1' ORDER BY id "); 
while($arr = mysql_fetch_array($qr)) 
{

$text = "$arr[id]";
$newtext = wordwrap($text, 18, "\n", true);
}
$qr = array("$newtext"); 

$itemNumberPerLine = 4;
$lineText = '';
foreach($qr as $key => $value){
    if ( !($key % $itemNumberPerLine) ){ 
        $lineText .= '<br/>';
    }
    $lineText .= $value . ' ';

echo $lineText ;}

taciau atvaizduoja tik viena irasa

Re: Reikia keletos pagalbos

galima ir taip:

$enr = 0;
$out = '';
$qr = mysql_query("SELECT * FROM draugai where  kam='".$req_user_info['username']."' and priimti='0' "); 
while($ari = mysql_fetch_array($qr)) 
{ 
    $out .= '<a href="http://*****/userinfo.php?user='.$ari[kas].'">'.$ari[kas].'</a>';
    $enr++;
    if ($enr == 4)
    {
        $out .= '<br/>';
        $enr = 0;
    }
}
echo $out;

Su puslapiavimu tai is esmes paprasta. Paiimi visu irasu kieki, ji padalini is irasu kiekio kuri atvaizduoji puslapyje (taip gauni puslapiu skaiciu). Pagal norus pasiimi nuo kurio puslapio iki kurio reikia atvaizduoti paeiliui ir prasuki for'a ir pagal aplinkybes pridedi pirma ir paskutini puslapius.

P.S. jei jau pradedi programuoti, tai deretu susipazinti su esminiai pagrindais (kintamieji, ju typaim, ciklai, salygos, ...), nes be ju tiesiog sugaisi daugiau laiko nei prireiktu juos ismokti.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Reikia keletos pagalbos

Visų pirma, kad atsakymo reikia ieškoti dėstytojo konspektuose, pilnai ir pati suprantu, tačiau ačiū tiems, kurie man, nesusipratėlei, tai dar sykį priminė ;) Visų antra, 2.14 skyrių perskaičiau labai įdėmiai ir net ne vieną sykį. Kaip jau minėjau pačioje pradžioje, ties šiuo klausimu esu užstrigusi jau savaitę, todėl prisiskaičiau pakankamai, tiek lietuviškai, tiek angliškai.  Tiesą sakant, kažką panašaus į tai, ko man reikia, dėstytojo konspektuose galima rasti (radau kažką lyg ir naudingo ir angliškai), tačiau  niekur nėra aiškiai parašyta, kuo šios lentelės skiriasi ir kaip tiksliai jas pasiekti. Todėl ir prašau pagalbos šiame forume, tikėdamasi, kad kas nors išsklaidys abejones- žinos tiksliai ir galės viską gražiai ir nuosekliai paaiškinti:)

Re: Reikia keletos pagalbos

Nu bet tikrai neblogas spam robotas :))

Re: Reikia keletos pagalbos

Kaži ar robotas gal koks benamis kuriam nubyra keli centai už vieną tokį darbo vienetą :) Kaip robotui - truputį per gerai.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Reikia keletos pagalbos

Aš galvoju gal koks studento kursinis tema machine learning?

Re: Reikia keletos pagalbos

Kaži ar tokį darbą užskaitytų normali mokymo įstaiga, kai paskirtis - trolinti/kenkti (target'o atžvilgiu)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer