Topic: new window

<form action="url" method="post" target="_blank">
<input type="submit" value="Mygtukas"/>
</form>

stai cia atidaro puslapi naujame lange, bet kaip padaryti kad tas puslapis butu ne per visa ekrana o tam tikro dydzio?

Re: new window

google: javascript window open size

ar kažkas panašaus.

viska jau pasidariau, bet kaip padaryt kad nauja langa atidarytu centre?

google: javascript window center

tai kad as nemoku to javascript tai galiu ieskot neieskojes - nieko nesuprasiu.

taip atidarau naujame lange:

window.open('page.php', 'peidzas', 'width=300, height=150')

cia iterpti gal ka reiketu kad butu centre?

žinok tikrai daugau negaliu padėti.

pasidariau viska kaip reikia, isskyrus viena problema.. kaip automatiskai perkrauti puslapi i kuri grizta?
taip uzdarau naujai atverta langa:

<script>javascript:window.close();</script>

o kaip padaryt dar kad atnaujintu buvusi psl?

man atrodo, kad tu čia tuoj visiems nusibosi. jei nesugebi elementarių problemų išspręst, tai nesitikėk, kad kiekvieną žingsnį tau nurodinės forumuose.

tai jeigu as nemoku JS tai is kur man zinot ko ieskot? ka gal ivesiu bet ka paieskos sistemoj ir tikesiuos kad ras butent ko tikejaus. be to tik keliu dalyku su JS tereik ir sitas paskutinis

jei nemoki javascript - išmok. jei nenori išmokti - neprasidėk su tuo išvis.

is tikro as nenoriu ismokti, man tik reikia padaryti kad paspaudus nuoroda atsidarytu naujas langas, jame atlikus veiksmus jis butu uzdarytas o buves psl perkrautas. del tiek tikrai nemanau kad reikia mokintis JS ir sugaist tam tiek laiko, todel paklausiau kaip tai padaryt ir viskas. viska jau pasidariau isskyrus tai kad perkrautu buvusi psl

jo.. kam mokytis programuoti, jei tenori susikurt saitą.. gi forume kodo gabaliukus lengviau susirinkti.

nesvarbu nei kam man reik nei ka as noriu, paklausiau ar zino kas kaip tai padaryt ir viskas. jei nezino kam rasinet nesamones kad bet tik kazka parasyt.
tai gal tu jeigu noresi kokiam japonui pasakyti laba diena, eisi mokintis visa japonu kalba? jei man nereiks tos JS daugiau, tik vienos kodo eilutes tai kam man mokintis visa kalba? o jei nezinai kaip padaryt ko prasiau tai nereik is vis nieko rasyt