Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

1 (edited by DY 2008-01-08 22:22:10)

Topic: Kaip padidinti maksimalią rezoliuciją?

Pasikeičiau kompiuterį - monitorius liko tas pats, o vaizdo korta ir kiti dalykai geresni, OS liko Windows XP. Bet naujame kompiuteryje nebeįmanoma nustatyti tokios rezoliucijos, kokią buvo galima nustatyti sename - maksimali rezoliucija yra 1600x1280 (anksčiau buvo 2048x1536). Ką daryti, kad ją padidinti? Reikia monitoriaus tvarkyklės (nustatyta plug&play, bandžiau siųstis, tačiau nepavyko), vaizdo kortos tvarkyklės ar dar kažko ar gal įmanoma kažkaip programiškai nustatyti, kad Windows'ai leistų didesnę raišką, nes monitorius gali ją atvaizduoti (prie senesnio kompiuterio atvaizduodavo)?

šiaip patogu, kai vienu metu ekrane daug kas telpa, pvz. PHP kodas, MySQL prieiga, kelių reikalingų lentelių struktūros, puslapis, kuriame testuojamas parašytas PHP kodas, interneto puslapis su PHP funkcijom ir pan.

Mintys - blogas apie gyvenimą, politiką, ekonomiką, kultūrą, mokslą ir kitką.
Adventure Lietuva - kompiuteriniai žaidimai, kurie yra meno forma.
Pasaulio šalių himnai - įrašai, žodžiai ir jų vertimai, informacija.

Re: Kaip padidinti maksimalią rezoliuciją?

O tai kokią rezoliuciją maksimaliai gali vaizdo korta duoti? Kad ji yra "nauja" tai dar nebūtinai reiškia, kad tikrai palaikys bet kokią rezoliuciją.

Bet kuriuo atveju pas tave turi būti įdiegtos naujos/geros tiek vaizdo plokštės tvarkyklės tiek monitoriaus. Tada visi galimi rezoliucijų pasirinkimai bus:
Start -> Settings -> Control Panel -> Display -> Settings