1 (edited by zaza 2008-12-30 11:10:21)

Topic: Ieškomas supermenas!

Ar esi tas vienintelis, kurio šiuo metu taip ieškome? O gal esi ta vienintelė?

Dabarties interneto projektų studija šiuo metu labai ieško žmogaus, galinčio ir norinčio mums padėti PUP (pasaulio užkariavimo planas) kelyje: Supercoder / Front-End Developer / HTML+CSS+JavaScript programuotojas / techninis dizaineris - taip! Tai ta pati darbo vieta, tai tas pats vienas kliento pusės kodo guru.

Ar tai esi tu?

Reikalavimai - ateikit į dip.lt, ten yra forma. Pildykit, siųskit CV, pavyzdžius (a must) arba rašykit laisva forma el.paštu, neužmiršdami atsakyti į tos pačios anketos klausimus. 

Mes esame rinkoje 5 metus ir niekur dingt neketinam. Per šiuos 5 metus įkūrėme filialus USA ir UK, ir mums patinka tos didžiosios raidės. Esam maži, tačiau greitai skraidom.

Jūs esat toks, koks esat, bet galit kokybiškai versti kalnus. 


P.S.: į klasikinį "O kiek žadat mokėti?" atsakysiu iš karto: mūsų biudžetas sukasi maždaug apie 2.5k, bet iš esmės mokėsim tiek, kiek nori. Parašyk, kiek nori - o mes jau ziūrėsim, ar tiek galim duoti.   

Sėkmės!

Re: Ieškomas supermenas!

Na ir kaip sekasi surasti supermenų?

O gal kas nors dalyvavo atrankoje/įsidarbino ir galėtų irgi pakomentuoti?

Re: Ieškomas supermenas!

Hiperbolizuotas pasitikėjimas savimi. žmonės, kas jums darosi? Kaip galima atsakyti į skelbimą kai nežinai ko iš tavęs nori apskritai? 2.5 k čia gal naujas matavimo vienetas?
Jūsų iniciatyva šiurpina. Atvirai sakau