Topic: Ieškomas web dizaineris

Ieškomas web dizaineris
Idealiausia - Klaipėdoje.

info@i-sistemos.lt

1) Kiek jums metų? Jaunesni 18 nerašykite


2) Vardas, telefonas, email


3) Patirtis.


4) Pavyzdžiai :

   a) Internete

   b) JPG formatu


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Ieškomas web dizaineris

Alga?

Re: Ieškomas web dizaineris

šiuo metu nesiūlau nuolatinio darbo. Yra projektai, kuriems mes sutarsim deramą atlygį.

Re: Ieškomas web dizaineris

Bet neparaset ir ko norit is dizainerio, nes vienoje imoneje (reklamos nereikia) irgi radau skelbima: Reikalingas programuotojas, reikalavimai:

Paieškomas magas-programuotojas ne tik rašantis, bet ir skaitantis kodą, draugaujantis su OOP, PHP, Java Script, (x)HTML, CSS, MySQL, paklūstantis didžiajam W3C.  Sugebantis daryti stebuklus PSD 2 PHP srityje.

Tai kyla klausimas ko jie nori: karpytojo, programuotojo ar karpytojo-programuotojo-universalo. O kai paklausiau kokia alga atsake kad 1500 (ant popieriaus). Taigi sorry bet cia pasityciojimas ir is zmogaus ir pacios imones ivaizdis "tobulas" su tokiais reikalavimais uz tokia suma.

Taip ir cia manau, nori gauti dizaineri kuris atlikti tikriausiai viska, nuo dizaino padarymo iki jo sukarpymo ir isvedimo, o gal klystu?

5 (edited by dpoezija 2009-02-15 23:37:36)

Re: Ieškomas web dizaineris

Aš žinau firmą apie kurią kalbi :) Beigi žinau kiek jie siūlo. Ir dar žinau kad darbo biržoje kabo 2 jų skelbimai - reikalingas programuotojas  ir  reikalingas striptizo šokėjas. Klaipėda nėra didelė

Aš dar karta sakau - nesiūlau atlyginimo. Aš ir pats pasidaryčiau tuos dizainus , tačiau neturiu gabumų, nors photoshopą corelį ir kitas reikalingas tam aplikacijas valdau puikiai.

Kiekvienas projektas turi sąmatą. Sąmata = laikas per kurį projektas įgyvendinamas. Jei dizaineris padaro viską nuo a iki z tame tarpe ir sukarpo, be širdies skausmo atiduosiu tiek kiek jis sutaupė laiko man. Jei karpytis tenka man - puiku, daugiau lieka man. Svarbu kad būtų ką.

Re: Ieškomas web dizaineris

kai zmones iesko dabuotojo kuris daro nuo a iki z viska, tai reiskiasi iesko zmogaus kuris nieko doro taip ir nepadaro. dar nemaciau ne vieno "universalaus" darbuotojo, kurio tiek paisymas tiek HTML'as butu tvarkingas ir grazus. Is PHP puses isvis patyliu....   visko po truputi === nieko gerai

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Ieškomas web dizaineris

Visiškai sutinku. Todėl dizaino ir nedarau.

Re: Ieškomas web dizaineris

Jau radote? Kokiam projektui reikia dizaino - dpoezija.lt? Jei dar ieskote, darbu specifikacija siuskite arvydo.pastas(a)gmail.com

Ko verti tavo žodžiai, jei silpni kumščiai?
Ką pakeis tavo kumščiai, jeigu makaulė tuščia?