Topic: i viena lentele du backgroundus

Sveiki,
noriu i viena lentele ideti backgroundus.
Vienas turetu buti virsui, ir pasikartoti tik karta, o kitas eitu istisai per lentele ir kartotusi tiek kiek issitestu ta eilute.

Pagal pavyzdzius pasigaminau taip:

.table_centre { 
background: url(images/img1.jpg), url(images/img2.jpg) no-repeat; 
}

Bet po kablelio jau man meta kaip klaida.
kas cia negerai?

2 (edited by Ramex 2009-03-23 17:39:08)

Re: i viena lentele du backgroundus

o man įdomu, kur tu radai, kad vienam elementui galima priskirt kelis paveikslėlius (nors tai lyg ir veikia ant safari). w3 standartas nenurodo tokių galimybių. tad jei tau reikia kelių paveikslėlių, teks žaisti su keliais elementeais. principas toks, kad dedi elementą elemente. išoriniam elementui priskiri vieną pveikslėlį, vidiniam kitą. kuriam, kurį - priklauso nuo situacijos. nors aišku galimi ir kiti variantai (pvz eina pirmas fiksuotas elementas kaip headeris, kuriame tarkim nesikartojantis paveikslėlis, o toliau jau pati lentele su besikartojančiu paveikslėliu). labai daug variacijų ir problemos sprendimo būdų. šita sritis bene daugiausiai reikalaujanti patirties web programavime, nes praktiškai nei viena naršykle nesilaiko ideliai standartų (fuck them all). tai tenka mokytis bandymo keliu =]

Su sąlyga, kad šūdo nebus...

Re: i viena lentele du backgroundus

Tai, gal ne taip ka nuskaiciau...
Gal gali placiau apie sita vieta:
"(pvz eina pirmas fiksuotas elementas kaip headeris, kuriame tarkim nesikartojantis paveikslėlis, o toliau jau pati lentele su besikartojančiu paveikslėliu)"
apie koki tu cia headeri sneki?

Re: i viena lentele du backgroundus

Na aš čia abstrakšiai pasakiau, nes nežinau struktūros, kurią nori atvaizduoti. aš turėjau omeny, kad jei ant to paveikslėlio kuris vaizduojamas pirmas nesikartojantis neprintinama jokia info, tuomet gali prieš visą lentelę dėti kitą tarkime lentele, kurios didį nurodai kaip paveikslėlio dydį ir backgroundu padarai pveiksliuką. bet jei informacija išvedama ant abieju paveikslėliu, tuomet jau teks žaisti su vidiniu ir išoriniu elementais. ir patarčiau naudot ne lenteles o div'us.
mano įsivaizdavimu turėtų būti kažkas tokio:

<div style="background: url(image.jpg) repeat-y 0px Ypx"><!-- vietoj Y nurodai image2.jpg aukštį -->
<div style="background: url(image2.jpg) no-repeat 0px 0px;">
turinys
</div>
</div>

viskas labai priklauso nuo aplinkybių, bet remdamasisi patirtimi, greičiausiai rinkčiausį tokį variantą.

Su sąlyga, kad šūdo nebus...

Re: i viena lentele du backgroundus

Dekui, bandysiu ekspirimentuoti