Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Topic: Mano sudėtingiausia užklausa

SELECT users.username, filename, namemap.info_hash, namemap.data, finished, COUNT(*)
FROM users,categories
INNER JOIN namemap ON namemap.uploader = users.id
INNER JOIN summary ON summary.info_hash = namemap.info_hash
WHERE finished >=5
AND categories.id=17
AND users.id_level=14
AND namemap.data
BETWEEN '2006-08-29'
AND '2006-12-20'
GROUP BY users.username
ORDER BY `summary`.`finished` DESC
LIMIT 0 , 50

Ar buvo galima kaipnors paprasciau?

SELECT * FROM users WHERE gender = 'female' AND size > 'enough' AND leftsize = rightsize AND age >= 18 AND age < 30 LIMIT 1

Re: Mano sudėtingiausia užklausa

Na užklausa ir atrodo gana paprasta. Tai jos paprastinimas labai priklausytų nuo duomenų bazės struktūros, kurios, ponas, nepateikėte.

į užklausos dydį kreipti dėmesio labai nereikėtų. Daug svarbiau yra užklausų efektyvumas.

Re: Mano sudėtingiausia užklausa

Kaip per phpMyAdmin galeciau gauti duomenu bazes struktura kuria galeciau cia parodyti/nukopinti?

SELECT * FROM users WHERE gender = 'female' AND size > 'enough' AND leftsize = rightsize AND age >= 18 AND age < 30 LIMIT 1

Re: Mano sudėtingiausia užklausa

SHOW CREATE TABLE <lentos_pavadinimas>;

Re: Mano sudėtingiausia užklausa

Kai padarau

GROUP BY users.username

tai man sugrupuoja ir neberodo pasikartojanciu. Viskas lyk ir gerai, o ar imanoma butu suskaiciuoti kiek laukeliu sugrupavo?

SELECT * FROM users WHERE gender = 'female' AND size > 'enough' AND leftsize = rightsize AND age >= 18 AND age < 30 LIMIT 1

Re: Mano sudėtingiausia užklausa

FDisk wrote:

Kai padarau

GROUP BY users.username

tai man sugrupuoja ir neberodo pasikartojanciu. Viskas lyk ir gerai, o ar imanoma butu suskaiciuoti kiek laukeliu sugrupavo?

įrašyk į SELECT'inamų laukų sąrašą:

COUNT(users.username) AS kiek_sugrupavo