Topic: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

Sveiki, esu pradininkas. Susiinstaliavau WampServer. Viskas puikiai veikia localhost'e. Susikuriau reikiamas DB lesteles per http://localhost/phpmyadmin/  viskas gerai. Bet visa problema tame, kad man reikia prisijungti prie mysql lenteles is isores. IP adresas isorinis yra,  domenas nukreiptas i IP.
Jeigu kas sutiktu pagelbeti, buciau dekingas.
Mano skype: algimantas6666
Arba parasykite savo tel nr. ir as paskambinsiu

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

Wamp serveryje yra tokia komanda "Put online", kuri leis per WWW jungis iš išorės.

Bet aš asmeniškai to nerekomenduočiau, nes WampServer yra skirtas tik lokaliam darbui/bandymui, dažniausiai naudojamas programuotojų, kurie kuria programas, tada programos keliauja į tikrą serverį, su geru saugumu ir pan.

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

Wamp serveryje nerandu kur yra Put online. As suinstaliaves Wampserver2. Cia visai nesvarbus DB.

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

cs16epmc wrote:

Wamp serveryje nerandu kur yra Put online. As suinstaliaves Wampserver2. Cia visai nesvarbus DB.

Ant wamp ikonos systray'uje paspausk kairy pelės mygtuką ir ieškok...

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

As turiu ispirkes talpinimo plana serveriai.lt. Ir dabar sugalvojome su draugai pakurti Couter - strike 1.6 serveri. Mums padovanojo viena firma serveri HP ML350 su OS windows server2003. Ir tas servas pastatytas mokykloje. Ten suinstalinome CS1.6 serva su AMX ModX viskas veikia. O dabar nutarem, kad reikia viena AMXBANS moduli prijungti prie mysql. O savo svetaineje kur patalpinta serveriai.lt suinstaliavome amxbans.php sistema kuri turi imti informasija ir mysql kur siucia zaidimu serveris. Serveriai.lt neleidzia prisijungti is isores prie mysql. Tai nutareme suinstaliuoti savo zaidimo serve wampserver2. CS1.6 servas susijunge su localhost sukurta lentele ir ten duomenys yra dabar reikia tik is svetaines prisijungti prie serverio mysql DB lenteles ir viskas veiktu

6 (edited by cs16epmc 2009-11-17 14:50:24)

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

A apacioje ten padareme kad online ir su IP isoriniu prisijungiame http://cs16epmc.gol.lt/
Bet nezinom kaip prisijungti prie mysql sukurtu lenteliu

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

cs16epmc wrote:

dabar reikia tik is svetaines prisijungti prie serverio mysql DB lenteles ir viskas veiktu

Iš kurios svetainės, tos, kuri yra serveriai.lt ar tos, kuri veikia ant jūsų windows?

Serveriai.lt su shared talpinimo planu neleis ne tik, kad jungtis iš išorės prie DB, kad galėtumėte padėti ten duomenis, bet taip pat neleis per PHP jungtis į išorinę sistemą pasiimti duomenų.

Jeigu kalba eina apie WampServer sistemoje duomenų paėjimą iš lokalaus MySQL serverio, tai turi viskas veikti.

Tas "Put Online" yra tam, kad iš išorės galėtum prisijungti prie Web serverio (Apache/PHP), ne prie MySQL serverio. Norint iš išorės prisijungti prie MySQL serverio reikia atitinkamai tai leisti per mysql nustatymus.

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

cs16epmc wrote:

A apacioje ten padareme kad online ir su IP isoriniu prisijungiame http://cs16epmc.gol.lt/
Bet nezinom kaip prisijungti prie mysql sukurtu lenteliu

Aš asmeniškai tuo neužsiemu, nes neturiu tam laiko (vaikų žaidimai).

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

Bandyk kreiptis čia: www.uzdarbis.lt

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

Va kai, yra svetaineje amxbans.php failas kuriame reikia irasyti prisijungimo duomenis prie mysql
$config->db_host = "ka reiketu cia rasyti";
$config->db_name = "cs16ia_ai";
$config->db_user = "netikras";
$config->db_pass = "ai/Na235aq";
$config->bans = "amx_bans";

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

cs16epmc wrote:

Va kai, yra svetaineje amxbans.php failas kuriame reikia irasyti prisijungimo duomenis prie mysql
$config->db_host = "ka reiketu cia rasyti";
$config->db_name = "cs16ia_ai";
$config->db_user = "netikras";
$config->db_pass = "ai/Na235aq";
$config->bans = "amx_bans";

čia kurioje svetainėje? Jeigu toje, kur veikia ant serveriai.lt tai neprisijungsi prie nutolusios duomenų bazės. Jeigu bandote perkelti svetainę ant savo WampServer, tai reikia rašyti "localhost".

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

:d

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

o nenorit pakur mysqlo ant servo kuriame jau viskas veikia?

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

Labas, man visai nesvarbu kur svarbiausia kad veiktu

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

minde wrote:
cs16epmc wrote:

Va kai, yra svetaineje amxbans.php failas kuriame reikia irasyti prisijungimo duomenis prie mysql
$config->db_host = "ka reiketu cia rasyti";
$config->db_name = "cs16ia_ai";
$config->db_user = "netikras";
$config->db_pass = "ai/Na235aq";
$config->bans = "amx_bans";

čia kurioje svetainėje? Jeigu toje, kur veikia ant serveriai.lt tai neprisijungsi prie nutolusios duomenų bazės. Jeigu bandote perkelti svetainę ant savo WampServer, tai reikia rašyti "localhost".

Bandziau svetaine suinstaliuoti ant wamp bet kazkas blogai su php

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

cs16epmc wrote:

Bandziau svetaine suinstaliuoti ant wamp bet kazkas blogai su php

Logiška, nes yra daug dalykų, apie kuriuos reikia žinoti norint suderinti serverio programinę įrangą, svetainę ir pan.

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

As suinstalinau ant savo PC wampServer ir sutvarkiau Mysql, vartotoja, slaptazod. ir t.t Prisijungiu prie DB_host =localhost; viskas gerai veikia. Bet dabar man reikia is isores prisijungti. Mano svetaine yra parkuojama (serveriai.lt) Ir man reikia is svetaines prisijungti prie savo PC (mysql- DB) Tai ka tureciau rasyti amxbans.php faile kuris guli svetaine?  $config->db_host = "ka reiketu cia rasyti";

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

adresa su kuriuo gali pasiekti duomenu bazes serveri, gali buti bet kokia eilute svarbu kad resolvintu i tinkama IP

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

cs16epmc wrote:

Mano svetaine yra parkuojama (serveriai.lt) Ir man reikia is svetaines prisijungti prie savo PC (mysql- DB) Tai ka tureciau rasyti amxbans.php faile kuris guli svetaine?  $config->db_host = "ka reiketu cia rasyti";

Jau rašiau, kad serveriai.lt iš shared talpinimo neleidžia jungtis prie išorinių duomenų bazių.

Re: Del MYSQL prisijungimas prie lenteliu

Bet as jungiuosi is ju i savo PC