Topic: issiplecianti textarea

Sveiki, bandau padaryti issipleciancia textarea (daugeja teksto, dideja ir textarea), bet niekaip nepavyksta to padaryti (javascripte as beveik zalias, o internete nieko veikiancio neradau).
Dekui

Re: issiplecianti textarea

Tikriausiai šioje vietoje yra tam tikra problematika - kaip apskaičiuoti ar tekstas esantis textarea lauke vizualiai telpa į tą lauką ar ne. čia taip pat reikia turėti omenyje, kad yra tam tikri skirtumai, kaip naršyklėse tas pats textarea laukas yra generuojamas ir kaip jame viskas atsivaizduoja.

Todėl manau nei matei daug tokių veikiančių sistemų, nei gali rasti daug pavyzdžių. Tikriausiai tokį daluką pamiršk, nes jo nauda aplamai yra abejotina. Turi užtekti scroll'o (-;


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: issiplecianti textarea

<html>
    <head>
        <title>Test</title>
    </head>
<body>
<script language="javascript">
function sz(t) {
    a = t.value.split('\n');
    b = 1;
    for (x = 0;x < a.length; x++) {
        if (a[x].length >= t.cols) b+= Math.floor(a[x].length/t.cols);
    }
    b += a.length;
    if (b > t.rows)
        t.rows = b;
}
</script>
<textarea name="txt" rows=5 cols=20 wrap="on" onkeyup="sz(this);"></textarea>
</body>
</html>

And FF  ir Chrome tikrai veikia, tureti ir ant kitu veikt.

Re: issiplecianti textarea

Na aš rekomenduoju net neprasidėt su tokiais script'ais, nes čia tik pradžia (-;

5 (edited by qwertyuiop 2010-02-20 21:47:33)

Re: issiplecianti textarea

bet tas kodas neveikia jeigu textarejoj yra nurodyta height ir width..


as manau naudingas dalykas, labai patogu vartotojui, kaip pavyzdi galeciau duoti facebooka :)

Re: issiplecianti textarea

Na, facebook'e yra tam tikri apribojimai. Aišku pravartu pasidomėti kokius JS naudoja facebook'as, kad nekiltų suderinamumų problemų ar pan.

Beje iš pradžių aš galvojau kad kalba eina ne tik apie eilučių pridėjimą, bet ir apie eilučių ilgį, kas mano manymu papildomai komplikuotų veiksmus turint nestandartines naršykles, rezoliucijas, fontus ir pan.

Re: issiplecianti textarea

qwertyuiop wrote:

bet tas kodas neveikia jeigu textarejoj yra nurodyta height ir width..


as manau naudingas dalykas, labai patogu vartotojui, kaip pavyzdi galeciau duoti facebooka :)

Istudijuok mano scripta, ir lengvai pritaikysi prie width ir height, tik zinoma su font-size zaidimas gaunasi... Bet jei jau labai nori - pasidarysi. ;)
jei nesugebesi pasidaryt - JS ne tau, arba naudok Framework. jQuery da best.

8 (edited by qwertyuiop 2010-02-24 23:31:47)

Re: issiplecianti textarea

kad as ir nesimokinu JS, bent jau kolkas, tiesiog kartais prireikia juo pasinaudot ir ieskau kaip padaryt :D

ir as visiskai "noobas ant" JS, kad negaliu pasikeisti to kodo kad tiktu su width ir height, dar siek tiek pagalbos PLYZ :D