Topic: WEB programuotojai! Ieškome profesionalų!

WEB programuotojai! Ieškome profesionalų!

Darbo pobūdis:
Programuoti front-end UI naudojant Zend Framework ir dirbant pagal MVC principus
Gaminsime atsiskaitymų, finansų ir apskaitos valdymo įrankius
Ruošti technines užduotis projektų gamybai ir dokumentuoti sistemas

Norime, kad turėtum:
Bent 3 metų patirtį programuojant PHP5, MySQL technologijomis
Gerai išmanyti WEB 2.0 technologijas: XHTML, CSS, JavaScript, AJAX, jQuery, naršyklių suderinamumo patirtį
Projektų patirtį kaip panaudoti Zend Framefork’o dekoratorių technologiją formų gamybai
Projektų source kodo, kurį gali pademonstruoti
Kelių projektų patirtį dirbant komandoje
Gerus anglų kalbos įgūdžius (rusų, vokiečių, lenkų – irgi pravers)
Savo nuomonę projektų vadovams kaip dirbti geriau!

Siūlome:
Padirbėti pas mus! Sudėtingi sprendimai mėgstantiems iššūkius! Patobulėti profesinėje srityje
Mokytis. Tai darome reguliariai kiekvieną penktadienio popietę
Galimybę bendrauti su dideliais užsakovais Lietuvos ir užsienio (mobilūs operatoriai, didžiausi WEB portalai, radijo stotys, televizijos)
Alga ~4000 Lt. Mokame fiksuota alga ir mėnesinės, ketvirčio premijas
Darbo vieta Vilnius Nuoroda į žemėlapį, Antakalnio mikrorajonas. Nemokamas parkavimas, arti visuomeninis transportas.

Taigi:
CV siųsti adresu cv at vero dot lt iki 2010.03.31
Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.
Telefonas pasiteiravimui:  +370 68544212
http://www.veromobile.eu/lt/karjera/


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: WEB programuotojai! Ieškome profesionalų!

Ech tas Vilnius, Butu pasiulymu Klaipedoj... gryztu i LT tada :)

Re: WEB programuotojai! Ieškome profesionalų!

Vilniuje ir Kaune tokių darbų daug, laukiam sugrįžtant (-;

Re: WEB programuotojai! Ieškome profesionalų!

Vilnius per didelis miestas man, Kaunas na Kaunas yra Kaunas. :) Kaune pragyvenau metus laiko, niekaip nesupratau to miesto. Klaipeda man kaip tik ir gyvenimui ir visam kitam :) Bet kad ten visos imones zinomos ir visos gryba pjauna su web sritim :) Tad beliko viena iseitis = uzsienis. :)

Re: WEB programuotojai! Ieškome profesionalų!

Kaunas tai man yra patogus nedidelis miestukas (-; Klaipėdos pliusas, kad šalia jūra. Vilnius jau per didelis su savo kamščiais ir tautinėm mažumom. šiaip pritariu, jeigu ir man reikėtų iš savo miesto kažkur judėt tai jau geriau galvočiau apie užsienio sostines su sutvarkyta infrastruktūra.

Re: WEB programuotojai! Ieškome profesionalų!

Kaip ten sakoma :)
Ir Kaune galima gyvent
Ir Vilniuj sutiksi vieną kitą lietuvį

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: WEB programuotojai! Ieškome profesionalų!

Ai beje kas nors apibrezkit man ta srity - front-end. Niekad neteko dirbti tokio dalyko. Jei dirbdavau tai nuo 0 iki pabaigos, kazkaip nesiskyrstydavo mums tu visu end'u :) Kas paaiskins, kur kas baigias ir kur kas prasideda. Ir beto jei yra Front-end, yra dar kitu ? Sorry uz durnus klausimus, kazkaip smalsu pasidare nes neteko dalimis dirbti :)

Re: WEB programuotojai! Ieškome profesionalų!

Front-end'as - fasadas, web aplikacijose tai dažniausiai interfeisas su savo visais bajeriais: html'as, js, css, šablonai + aišku kažkiek php ir mysql. O Back-end'as - vidinis kiemas - tai kas nesimato, bet kas reikalinga - karkasas/duomenų struktūros, vartotojų taisės, žurnalai, klaidų apdorojimas ir t.t. ir pan. Dažniausiai PHP+MySQL+dev-pattern'as/lib/framework.

http://en.wikipedia.org/wiki/Front-end_and_back-end