Topic: Del phpmyadmin

Sveiki, norejau pakeisti db slaptazodi prisijungiau prie phpmyadmin ir pasirinkau keisti slaptazodi pakeiciau ir tada kai vel meginti jungtis vedu naujaji slaptazodi ir neprisijungia ir senaji meginau irgi neprisijungia nesuprantu kas darosi, o tinklapis naujuoju mysql slaptazodziu veikia, padekite nes nelabai dar gaudausi..

Re: Del phpmyadmin

Tai klausimas ką tu ten iš tikro pakeitei. Nes db (duomenų bazė) tokio dalyko, kaip savo passwordas neturi. Passwordus turi tam tikri vartotojai. Taip pat egzistuoja konfigūruojamas prisijungimas prie pačio PMA (phpMyAdmin).

Re: Del phpmyadmin

Nu aš prisijungiau su root prie phpmyadmin ir ten pasirinkau Pakeisti slaptazodi kazkas tokio ir pakeiciau ir netinka kai bandau prisijunkti i kuri pakeiciau..

Re: Del phpmyadmin

Na aš prisijungimus prie PMA tvarkau per config.inc.php failą. Per webinį interfeisą to nei dariau nei žinau kas ten iš tikro keičiasi. Tai pakomentuoti negaliu, nes vistiek lieka neaišku ką tu ten pakeitei. Jeigu MySQL vartotojo slaptažodį, tai yra MySQL programa "mysqladmin", kurios pagalba gali keisti turimų vartotojų slaptažodžius. Taip pat gali bandyti prie DB jungtis per komandinę eilutę "mysql". Dar kitas kelias yra atstatyti standartines vartotojo teises, kurios būna po MySQL įdiegimo.

Dėl pačio phpMyAdmin, tai pabandyk susirasti informacijos jų puslapyje: http://www.phpmyadmin.net/home_page/index.php

Gal tu keisdamas slaptažodį naudojai CAPS LOCK arba lietuviškas raides?

5 (edited by Mantac 2010-03-24 17:00:01)

Re: Del phpmyadmin

Jau leido.. pameginau ivesti ta kuri vakar vedziau.. ir ileido.. bet nesupratau bairio kodel vakar neleido..