Topic: Klase wrapper

Pas mane stai taip langas-lange :

<div class="contentpane">
    <div class="componentheading">
    <h3>Tekstas     </h3><br><br><br><br></div>

<iframe     id="blockrandom"
    name="iframe"
    src="puslapis.php"
    width="480"
    height="290"
    scrolling="auto"
    align="top"
    frameborder="0"
    class="wrapper">
    </iframe>
</div>

Taciau, kai tame lange pasirenki kokia nuoroda, ji atsidaro kitame lange, kaip padaryti, kad atsidarytu tame paciame langas-lange

Re: Klase wrapper

<iframe src ="/tavo_failas.php" width="100%" height="300">

Tavo tavo_failas.php atidarinės tame pačiame lange.

Re: Klase wrapper

Si komanda netinka, pradizioje puslapis rodomas langas-lange, taciau kaip tik aktyvuoju nors viena nuoroda, langas esantis viduje atsidaro kaip target="_blank"  kitame lange. (Naudojama linkuose komanda JUmpMenu, ji butina man )Kas ka galite pasiulyti?

Re: Klase wrapper

rolka wrote:

Si komanda netinka, pradizioje puslapis rodomas langas-lange, taciau kaip tik aktyvuoju nors viena nuoroda, langas esantis viduje atsidaro kaip target="_blank"  kitame lange. (Naudojama linkuose komanda JUmpMenu, ji butina man )Kas ka galite pasiulyti?

Na reikia suprasti, kad i/frame yra toks daiktas, kai puslapyje iterpiamas kitas puslapis, ir jeigu tu neturi galimybių kontroliuoti to vidinio puslapio HTML'o fiziškai, tai nieko čia ir nepadarysi.

Re: Klase wrapper

Negali buti, as su Joomla maciau kaip iterpia puslapi puslapyje ir jis jokiais budais neislipa is lago i kita

Re: Klase wrapper

rolka wrote:

Negali buti, as su Joomla maciau kaip iterpia puslapi puslapyje ir jis jokiais budais neislipa is lago i kita

Tai kodėl nenusikopijavai html/css/js?

Tikriausiai nesupratai ką aš rašiau, nes aš turėjau omenyje, kad jeigu vidiniame puslapyje, kuris kraunamas per iframe/iframe, and link'ų yra target="_blank", arba bus JS, kuris atitinkamai tikrina dokumenato adresą (URL) ir atitinkamai irgi darys veiksmus, tai tu nieko ir nepakeisi.