Topic: Medžio struktūra lentelėje

Kokį būdą naudojat?
Pasidalinkit veikiančia klase kokia :)

Susiję straipsniai:
Storing Hierarchical Data in a Database
Managing Hierarchical Data in MySQL

Re: Medžio struktūra lentelėje

La,

Galima konkrečiau ko tau reikia? Nes klausimą parašei PHP skiltyje, tai lieka neaišku ko tau reikia, ar klasės, kuri iš pateikto medžio struktūros jį atvaizduoja HTML (medis lentelėje) ar tau reikia to medžio valdymo duomenų bazės lentelėje? Antram atvejui tai visos reikiamos funkcijos pateiktos tavo duotoje nuorodoje ;)

Be to, nemanau, kad taip paprastai rasi gatavą klasę, kuria iš karto bus tinkama naudojimui, nes aš pats naudojų tokią struktūrą, tik ji yra šiek tiek modifikuota savom reikmėm, o ir atvaizdavimas gana sudėtingas ir priklausantis nuo kitų klasių: duombazės, klaidų, žurnalo, be kurių neišsiversi. Todėl paprasta rekomendacija: pasigaminti savo klasę ;)

Re: Medžio struktūra lentelėje

Na aš klausiau kokį būdą naudojat, nes yra nevienas būdas saugoti medį lentelėje.
PHP Klasės prašiau būtent medžio valdymui, t.y. įterpimui naujos šakos, ištrynimui, perkėlimui šakos iš vienos vietos kitą ir t.t.

Tose nuorodose pateikta neviskas, nes gal naudojat būdus kurių ten nėra aprašyta :)

Tai ta klasė nebutinai turi būti nepriklausoma nuo kitų. Man tiesiog įdomu pažiūrėt į patį įgyvendimą, gal ka nors naujo atrasiu :)

Re: Medžio struktūra lentelėje

Neabejoju, kad naujo tikrai atrasi, nes medžių rušių yra labai daug, o kiekvienam medžiui valdyti dažnai būna po kelis algoritmus. Tikriausiai reikėtų pasinaudoti google/wikipedia ;)

Re: Medžio struktūra lentelėje

povilas wrote:

Na aš klausiau kokį būdą naudojat, nes yra nevienas būdas saugoti medį lentelėje.
PHP Klasės prašiau būtent medžio valdymui, t.y. įterpimui naujos šakos, ištrynimui, perkėlimui šakos iš vienos vietos kitą ir t.t.

Tose nuorodose pateikta neviskas, nes gal naudojat būdus kurių ten nėra aprašyta :)

Tai ta klasė nebutinai turi būti nepriklausoma nuo kitų. Man tiesiog įdomu pažiūrėt į patį įgyvendimą, gal ka nors naujo atrasiu :)

As bent jau ilga laika knisausi kol suradau ko man reikia
Galu gale aptikau kad pear'e yra kai kas vertingo (http://pear.php.net/package/Tree)
ten naudoja parentid, arba left right metodus
Siek tiek neisbaigtas darbas bet toki paciam pasidaryt uztruktu ilgai