Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Topic: tinyMCE windowManager

gal kam teko kokiu nors budu paleisti tik TinyMCE WindowManager nepaleidziant bendro tiny editoriaus? Ta prasme kad paspaudus knopke paisleistu langas. Bet nereiketu paleidinet pacio editoriaus. nes kiek bandziau butinai reikia pasileisti editoriu kad butu aktyvus langas ir tik po to sukuri window event'a. Niekaip nepavyko apeiti ar kazka istraukti is google :) Gal kokiu minciu? Imanoma/neimanoma?

Re: tinyMCE windowManager

Taiva kankinaus kankinaus beieskodamas kaip ta langa iskviesti atskirai ir nieko nesigavo, tai teko truputi ripinti :) Cia jei kas irgi norejo tokio dayko pateikiu source. Tik nepeikit del source perdaug, jis nebaigtas ir jei reikia pasibaigsit patys :) Nes pas mane truputi reikia kitaip daryti ten, tad...

www.simep.lt/files/dialog.rar

Gal kada jei netingesiu padarysiu pilnai veikianti kaip isivaizduoju as ji ;) Beje, del jQuery plugino irgi perdaug nepykstam, tai pirmas atvejas kai bandziau toki dalyka sukurti

3 (edited by Ramex 2010-05-20 15:29:22)

Re: tinyMCE windowManager

o tai kuom tau netiko jquery dialog variantas (žinoma stilizuotas pagal savo poreikius)?
kitas reikalas, tokį dalyką visai nesudėtinga pačiam su Js pasirašyt. tai man atrodo, kad šiuo atveju tavo darbas gavosi gimdymas per šikną =]

Su sąlyga, kad šūdo nebus...

Re: tinyMCE windowManager

jQuery UI dialogai mane knisa, su CSS problemu daugiau nei naudos. Visuomet nusimusa iki bala zino kokio dydzio tas langas, jau nesneku apie tekstus ir t.t. Kodel taip pasidaro, neisivaizduoju, bet nuolat visuose projektuose kiek bandziau jis gryba man pjauna. Tad iseits viena, kurti savo pagal savo poreikiu + ir tai kad saviskiam pasidariau dar papildomai status bara kur minimizuoti dialogai nusoka i apacia (bet neuzsidaro). Paciam rasyt su JS mano manymu jau yra tiesiog istvirkimas. jQuery ar kitas FW suderintas su visom narsyklem, o jei rasysi savaji koda turesi daug idomaus laiko... :)

Re: tinyMCE windowManager

http://www.extjs.com/ toki variantą galima dar naudoti :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: tinyMCE windowManager

extJS tikrai labai geras dalykas. Bet (visuomet yra BET), jis sveria nezmoniskai. Plius Developer License - $729 gal aciu nereikia :)

Re: tinyMCE windowManager

as manau galejai issivesrti su http://fancybox.net/