Topic: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

Laba,

Man reikia perinstaliuoti VPS, ir reikia visą mysql serverį pasiimti. Na man reikia visus vartotojus, duomenų bazes, lenteles bei informaciją jose.

mysql standartinis, debian 5

Kur rasti tą visą informaciją na kuri kaupiasi, pvz wampp ant win tai ten radau viską, o kur ant linux nežinau. Os bus debian viskas tas pats.

Ir dar apsidraudimui, kaip ten padaryti .sql per ssh, kažkada dariau bet nepamenu kaip :)

Re: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

Tau realiai reikia išekposruoti norima duomenų bazes, ir paskui jas suimportuoti naujame serveryje.

Eksportui pasinaudok mysqldump programa, o importui mysql. Abi veikia tiek Windowsuose (WAMP ar pan.) tiek linuxe, yra pasiekiamos iš komandinės eilutės.

Paprastas pavyzdys, kaip ekportuoti:

mysqldump db_pavadinimas > db_pavadinimas_backup.sql

.. importuoti:

mysql db_pavadinimas < db_pavadinimas_backup.sql

čia parodžiau tik elementariausius atveju, be vartotojų/slaptažodžių, ir kai DB importo metu jau yra sukurta. Plačiau apie tai gali rasi MySQL dokumentacijoje.

Re: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

Iš esmės galima ir perkelti pačią DB, t.y. jos failus. openSUSE jie standartiškai laikomi /var/lib/mysql/. Bet turiu pabrėžti, kad tai išlieka rizika, jog nesutaps senos/naujos nustatymai, versijos etc. Bent man iki šiol veikė, tačiau visada turėdavau ir atsarginį planą su *.sql, be to tai darydavau tik localhoste

Re: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

Taip, failų perkėlimas turi padidintą riziką. Ta pati rizika egzistuoja ir su mysqldump'u, tik tiek, kad ten ją gali susimažinti parinkdamas atitinkamus parametrus (versijos/trazakcija/etc). Su failų kopijavimu reikia šiek tiek daugiau žinių, kad nesuklysti (-;

Re: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

O kaip visus vartotojus bei slaptažodžius gauti ??

Re: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

O pats mysql konfiguravimas, kad junktis galėtų iš bet kur, tai /etc/mysql/my.conf faile ? Nes kažkur IP parašiau, galvojau į my.conf failą, bet jis tuščias dabar :)

Re: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

ultrex wrote:

O kaip visus vartotojus bei slaptažodžius gauti ??

Jeigu kalbi apie MySQL'o vartotojus, tai jie yra duomenų bazėje pavadinimu "mysql", ten guli taip vadinamos GRANT'ų lentelės. Pasinagrinėk. Tik tiek, kad jeigu tavo front-end'o vartotojai turi atitinkamus mysql vartotoju tai tau teks tikriausiai rašytis ir specialų import'ą/eksportą. Jeigu tik DB vartotojai, tai gali bandyti eksportuoti atitinkamas lenteles, dėl visos "mysql" DB nesu tikras, nes gali būti, kad jos negalima šiaip visos importuoti į naują mysql serverį, nes gali pakeisti kažkokias tai struktūras (-;

Re: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

Na dėkui.

čia biškį kitas dar klausimas, gal žinot kaip proftpd ar kokį kitą linux ftp sujunkti su mysql ? Man reikia kad pvz per svetainę sukurčiau ftp, ir priisjungus į ftp, negalėtų vaikšioti po visą VPS :)

Re: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

ultrex wrote:

Na dėkui.

čia biškį kitas dar klausimas, gal žinot kaip proftpd ar kokį kitą linux ftp sujunkti su mysql ? Man reikia kad pvz per svetainę sukurčiau ftp, ir priisjungus į ftp, negalėtų vaikšioti po visą VPS :)

Nesu to daręs tiesiogiai, tai galiu tik nuorodą duoti: http://www.google.lt/#hl=lt&source= … ysql+users

Re: Perkėlimas visos mysql serverio informacijos

Na dėkui už viską :)