Topic: Padėkit su mysql konfigūracija

Laba diena liaudis, tikiuosi man kas padės.Turėjau atskirai įrašyta apache + php + mysql.Mysql normaliai veikia per cmd.exe pasileisdavo, buvau net userius 3 sukūręs ("root ir admin" buvo priskirti super user ,o web useris,kad galėtų peržiūrintėti duomenų bazės ir pan.) ir  sukonfigūravęs, uždėjas passwordus.Tik negalėjo per phpmyadmin prisijugnti prie mysql, na buvau kažką blogai sukonfigūravęs, paėmiau ir ištryniau velniop viską serverį, php, mysql ir įsirašiau xampp 1.7.3 versiją, nieko nekeisdamas įrašiau tvarkingai.Poto sukonfigūravau (system variable >path įrašiau C:\xampp\mysql\bin , kad per cmd.exe galėtų pasileisti mysql.
Taigi parašius per cmd.exe mysql ar mysql - u root rašo error:
error 1045 (28000): Acess denied for user 'ODBC'@localhost' (using password: NO)
Kas tas odbc user? ir kaip padaryti, kad veiktų per cmd.exe
Kai instaliavau xampp buvo be jokių passwordų, ir neveikia.Tada ėmiau ir sukonfigūravau tris failus su vienodais user ir passwordais mysql\my.ini ;  phpmyadmin\config.inc.php  ; php\php.ini (aišku tik faile php.ini neįrašiau password, nes rašo kad nesaugu.Poto paleidus per cmd.exe mysql -u root -p (suvestas teisingas passwordas)
rašo:
error 1045 (28000) : Acess denied for user 'root'@'localhost' (using passord: YES)
Per xampp paleidus "status" rodo, kad prisijungė prie mysql serverio ir xampp control panel irgi rašo, kad mysql server is runing.
Firewall išjungtas, UAC (User Acount control irgi išjungta) Operacinė sistema windows 7 32 bit 7600 built
Phpmyadmin irgi negali prie mysql prisijungti, na patikrinau visus failus teisingai suvesti user ir password.
Na su phpmyadmin kaip nors susitvarkyčiau, bet va mysql per cmd.exe reikalinga, nes mokinuosi konfiguruoti ir pan.

Re: Padėkit su mysql konfigūracija

Nenaudoju XAMPP, bet pagal nutylėjimą root vartotojas neturi passwordo, taigi bandyk:

mysql -u root

Re: Padėkit su mysql konfigūracija

Bandžiau ir mysql -u root.Vistiek access denied.Reikia dar per google pasikapstyti, gal ką rasiu.

Re: Padėkit su mysql konfigūracija

Testeris wrote:

Bandžiau ir mysql -u root.Vistiek access denied.Reikia dar per google pasikapstyti, gal ką rasiu.

Tikriausiai pas tave bus likę duomenys (duomenų bazės) su senu passwordu.

Pavbandyk čia paskaityti, kaip pakeisti (reset) slaptažodį:
http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/ … ns-windows

Re: Padėkit su mysql konfigūracija

Ačiū Minde už patarimus, man irgi buvo kilus ta mintis, kad kažkas liko iš senos DB.Taigi ilgai negalvojęs aš įsimečiau kitą operacinę sistemą su kuria vien tik mokinsiuosi, ir per naujo suinstalinau xamp.Gaila, kad trūksta anglų kalbos žinių, dabar ieškau informacijos lietuvių kalba mysql ir php+mysql.