Topic: Dilema su atgaliniu skaiciavimu

Taigi iskilo dilema,kuria iveikti paciam sunku,kadangi zinios apie js neitin dideles.
Gal galetumet padeti su situacija,o ji tokia.
Esu iterpes js i php koda,kurio principas veikimo toks,kad is duomenu bazes paimami duomenys,jie ciklu atvaizduojami lenteleje,tai pat  tikslas atvaziduoti atgalini skaiciavima,kurio galutine data paimama is duomenu bazes.
Kodo pagrindine dalis....

   <table border='1' width='600' height='150'>
   <tr>";

   $prekes1=mysql_query("select * from prekes order by data ASC LIMIT 4");
                   $sk=1;
                  while ($prekes2=mysql_fetch_array($prekes1)){
  
                   $pavadinimass=$prekes2['prekes_pavadinimas'];
                   $foto=$prekes2['kaina'];
                   $end=$prekes2['galiojimo_data'];
                   $skaidau= explode("-", $end);
                   $dd="$skaidau[2],$skaidau[1],$skaidau[0],$skaidau[3],$skaidau[4],$skaidau[5]";
                   $nu="CountDownPane$sk, [$dd], CountDownEnded3";        
                   echo"<td width=200 align='center'>$pavadinimass";
 ?>  

<script type="text/javascript" src="AdvancedCountDown.js"></script>
<script type="text/javascript">
window.onload=WindowLoad;
function WindowLoad(event) {

    ActivateCountDown("<?"$nu"?>");
    ActivateCountDown("CountDownPane1", [22, 6,2011, 22, 30, 30], "CountDownEnded3");
    ActivateCountDown("CountDownPane2", [22, 6,2011, 22, 30, 30], "CountDownEnded3");
}

</script>
<style type="text/css">
.CountDownPanel {color: blue;  font-size: 14px;}
</style>
</head>
<body>

<div class="CountDownPanel" id="CountDownPane<?echo"$sk"?>" time_format="%dd. %h:%m:%s"></div>&nbsp;&nbsp;&nbsp;
<div class="CountDownPanel" id="CountDownPane4" time_format="%dd. %h:%m:%s"></div>&nbsp;&nbsp;&nbsp;

</body>
</html>
<?                 
 echo"</td>";                             
       $sk++;           
                  }              
   
   echo"</tr>
   </table>

Beda atsitinka tada,.kai reikia atvaizduoti atgalinio skaiciavimo laika,nepavyksta niekaip priskirti kad automatiskai jis isskirtu lentelese tiek laikrodziu kiek ciklas sukasi, kol rankiniu budu  neivedu sitos eilutes

  ActivateCountDown("CountDownPane1", [22, 6,2011, 22, 30, 30], "CountDownEnded3");

ir nepakeiciu pats "CountDownPane1" skaiciu iki 4,kiek nurodyta kad  ciklas vyktu,man  nerodo nevieno laikrodzio,nors kiek pagal esme kiek suprantu turetu atvaziduoti jau vien ActivateCountDown("<?"$nu"?>"); kuri viska kaip ir atlieka....

Re: Dilema su atgaliniu skaiciavimu

O tai "view source" žiūrėjai ar viskas gerai? Nes panašu, kad su tavo kintamųjų išvedimo stiliumi tau ten ne viską teisingai visada išveda.

Aš pvz. nežinau ką daro toks kodas:

<?"$nu"?>

3 (edited by Eskimas 2010-11-21 16:48:34)

Re: Dilema su atgaliniu skaiciavimu

<?"$nu"?>

tiesiog priskyrimas ,jis atkeliauja is 

$nu="CountDownPane$sk, [$dd], CountDownEnded3";

kuriame $dd pazimeta data ir laikas

$dd="$skaidau[2],$skaidau[1],$skaidau[0],$skaidau[3],$skaidau[4],$skaidau[5]";

kuris iskaidytas  yra.
Po "view source"  dabar,ziuriu kad neisiterpia $nu,jis vietoj kodo,kuri pagal mane,turejo rodyti,tiesiog tuscias kabutes isveda , tai dabar kitas klausymas kila,kaip man i js reikia iterpti duomenis situos,kurie  pazimeti $nu yra.... nes tie duomenys ne tik kad php formoje,bet  dar ir is duomenu bazes paimami turi buti.

Re: Dilema su atgaliniu skaiciavimu

Eskimas wrote:

Po "view source"  dabar,ziuriu kad neisiterpia $nu,jis vietoj kodo,kuri pagal mane,turejo rodyti,tiesiog tuscias kabutes isveda , tai dabar kitas klausymas kila,kaip man i js reikia iterpti duomenis situos,kurie  pazimeti $nu yra....

Tavo klausimas turi skambėti taip: "kaip turi būti išvedamas kintamasis?"

Atsakymai čia:
http://lt2.php.net/manual/en/function.echo.php

Taip pat atidžiai paskaityk skyrių apie eilutės tipą (string):
http://lt2.php.net/manual/en/language.v … basics.php

Re: Dilema su atgaliniu skaiciavimu

Taigi,padariau pakoregavima su isvedimu, kintamieji atvaizduojami kode,per view source viskas graziai matosi kad isdeliojama, tik dabar  viena beda liko,kodel visa tai neatvaizduojama puslapyje,jai kode kaip ir viskas atvaizduojama,rodoma. Keliauju pasniukstineti duotose nuorodose,gal rasiu atsakyma.

Re: Dilema su atgaliniu skaiciavimu

Nuorodos yra apie duomenų išvedimą ir kintamųjų laikymą eilutėse. O kas toliau blogai - turi debug'inti.