Topic: Naujas puslapis

www.gymgum.lt

GymGum- tai kūrybinio dizaino studija atliekanti įvairaus formato grafinio dizaino darbus profesionaliai, sutartu laiku ir užitin patrauklią kainą. Mes kuriame: logotipus, įmonės vizualini stilių, interneto svetaines, iliustracijas, plakatus, vizitines korteles, lankstinukus, atvirukus, skrajutes. Mus rasite adresu www.gymgum.lt

Re: Naujas puslapis

Laba diena,

- o kaip su alternatyviais stiliais? netinka standartiniai šablonai.

Ačiū.

Re: Naujas puslapis

Kam reikia dėti tuščias kategorijas kaip lamsktinukai, vizitkės... , kai jose darbų sąrašas tuščias - čia tiek pat naudos kaip "informacija ruošiama". Tiesiog gaištamas laikas maigant per kategorijas. Lietuvių kalboj nėra žodžio "portfolio", nors pirminė kalba tai LTU. Jeigu nepataisysite "portfolio", tai aš būdamas Jūsu klientu parašysiu gražų atsiliepimą:
"Zjbis kontora, bachurai gerai dirba, savo srities gangsteriai, su jais verta turėt reikalų. Pagarbiai, UAB Lietuvių kalba" :)

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: Naujas puslapis

Aš aišku ne dizaineris, bet spalvos tai jomajo.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Naujas puslapis

zygis wrote:

Aš aišku ne dizaineris, bet spalvos tai jomajo.

Spalvos dar tiek to, bet background, va cia tai jomajo :D Su mousu pabandyk greiciau pascrolinti aukstyn/zemyn. Bo pradedi gliucinti. Taip gali ir nuo realau pasaulio atsijungti kuriam laikui beziuredamas itemtai.

Re: Naujas puslapis

:D jo gliucina

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer