Topic: Sveiki esu naujas

Sveiki esu naujas tarp MySQL aš moku sukurti lenteles ir kad į jas įrašytu duomenis, bet nežinau kaip reikia padaryti, kad man patikrintu duomnis ar jie teisingi ar ne


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Sveiki esu naujas

$normalus_klausimas = false; 
if ($normalus_klausimas) {
   Echo "Bus atsakymas";
}
else {
   echo "ismok parasyti klausima su bent trupucio logikos";
}

Re: Sveiki esu naujas

Na tikiuosi bent pradžia supratote, man reikia taip padaryti kad nuskaitytu ivestuos duomenis ir patikrinti ar jie teisngi ar ne pvz:
Ivedi nick: dada
Ivedi pass: dada

ir tau patikrina duoenis ar jie teisingi ar ne...

na manau supratote buciau dekingas kad padetumete

Re: Sveiki esu naujas

Yra SQL kalboje palyginimo operatoriai, kaip ir daugumoje kalbų. Yra WHERE sekcija, kurioje gali atrinkti duomenis iš lentelės pagal norimus kriterijus. Dokumentacija yra tavo draugas, o ne priešs.

Re: Sveiki esu naujas

DjLex wrote:

Na tikiuosi bent pradžia supratote, man reikia taip padaryti kad nuskaitytu ivestuos duomenis ir patikrinti ar jie teisngi ar ne pvz:
Ivedi nick: dada
Ivedi pass: dada

ir tau patikrina duoenis ar jie teisingi ar ne...

na manau supratote buciau dekingas kad padetumete

SELECT * FROM tavo_lentele WHERE nick = '$_POST['nick']' AND pass = '$_POST['pass']'

Re: Sveiki esu naujas

minde wrote:

Yra SQL kalboje palyginimo operatoriai, kaip ir daugumoje kalbų. Yra WHERE sekcija, kurioje gali atrinkti duomenis iš lentelės pagal norimus kriterijus. Dokumentacija yra tavo draugas, o ne priešs.

Taip Suprantu ir noreciau jusu paklausti gal galetumete kokia frm tema mestelti kur galeciau pradeti mokintis paprasta mysql nes dar nieko gero nesuprantu apie ji

Re: Sveiki esu naujas

čia rasi...

Re: Sveiki esu naujas

Dėkui jums už pagalba ;) Nes bliam visi giria MySQL tai galvoju reikia išmokti, nes pats tik TXT temoku