Topic: php texto karpymas

sveki gal kas gales padet man reikia tokio dalyko: kad funkcija
skaitytu  po simboli ir ieskotu tarpo, skaiciuoji kiek yra simboliu isvis ir  kai randi tarpa, jai ne daugiau nei 26 simboliai , nunulini ir eini toliau, o jai neranda tarpo tarp 26 simboliu  tada gale 26 simbolio iterpia <br>
ir toliau ziuri .
tikiuoso supratot ko norejau paklaust :)

Re: php texto karpymas

Gatavos funkcijos nėra.

Tai ką užrašei žodžiais užrašyk PHP kalba ir bus tau funkcija.

Re: php texto karpymas

zinau as norejau kad padetu man parasyt kas ja bet jau pats pasirasiau :P
ziuriu jai pats nepasidarai tai nieks ir nepagelbes :/

4 (edited by magnux 2008-03-07 18:19:33)

Re: php texto karpymas

as turejau aumeny tokia funkcija jai koks zmogas "protiskai neigalaus" parasys kokia 600 simboliu be tarpu tada uzejs uz lenteles ribu zodziai ir gadins wisa waizda kad nuo to apsisaugot pasidariau finkcija kuri kas 20 simboliu deda tarpa jai jo nerando tarp 20 simboliu kazkaip ir su java script gal galima apsisaugot taciau as sito nemoku :)
aisku ant css yra funkcija word break taciau ji weikia tik ant explorer o man reik kad wisom narysklem normaliai rodytu.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

5

Re: php texto karpymas

Na nėra turbūt pats geriausias sprendimas, jeigu ten įvedamas tekstas. Nes yra ilgesnių žodžių, nei iš 20 ar 26 simbolių (ilgiausias lietuviškas žodis turi virš 30 raidžių, plius dar yra per brūkšnelį rašomi žodžiai be tarpų, pvz. "moduliatorius-demoduliatorius", tinklapių adresai). Reikėtų gal iki kokių 40 simbolių padidinti, nors tinklapių adresai ir už tiek gali būti ilgesni.

Mintys - blogas apie gyvenimą, politiką, ekonomiką, kultūrą, mokslą ir kitką.
Adventure Lietuva - kompiuteriniai žaidimai, kurie yra meno forma.
Pasaulio šalių himnai - įrašai, žodžiai ir jų vertimai, informacija.

Re: php texto karpymas

darysiu iki 70 nes 72 max man atro kai is ribu lenteles zodzius ismeta aciu uz patarima kazkaip net nepagalwojau ;)